Harry Potter: Hogwarts Gizemi, Google Play’de Ön Kayıta Açıldı

Oyunun geliştiricisi Jam City, ön kayıtların açılmasıyla birlikte resmi fragmanı da yayınladı

Los Angeles’ta bulunan mobil oyun stüdyosu Jam City, bugün yaptığı bir açıklamayla geçtiğimiz aylarda duyurduğu Harry Potter: Hogwarts Gizemi‘nin Google Play üzerinden ön kayıta açıldığını ve resmi fragmanının yayınlandığını duyurdu. Harry Potter hayranları, oyuna ön kayıt yaptırdıkları taktirde oyun açılır açılmaz bilgilendirme alacaklar.

Jam City bu açıklamaya ek olarak geçtiğimiz ay yayınlanan teaser fragmanından sonra oyunun resmi fragmanını da yayına aldıklarını duyurdu. Jam City’nin kurucu ortaklarından biri ve aynı zamanda CEO’su olan Chris DeWolfe konuyla ilgili düşüncelerini, “Tüm Harry Potter sevenlere, Harry Potter: Hogwarts: Gizemi’ni 2018’in en çok beklenen mobil oyunlarından biri yaptıkları için minnettarız. Oyunu ön kayıta açmaktan ve oyun severlerle resmi fragmanı paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Bu fragman kendi karakterinizi yaratıp Hogwarts davet mektubunuz almanızla açılıyor ve oyun içinde karşılaşacağınız bir çok önemli sahneyi bir araya getiriyor,” şeklinde aktardı.

Harry Potter: Hogwarts Gizemi Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından lisanslanmış olup, Jam City tarafından geliştirilmekte ve J.K. Rowling’in yarattığı Harry Potter evrenine dair oyun deneyimleri sunmayı hedefleyen Portkey Games aracılığıyla yayınlanmaktadır. Oyun önümüzdeki bahar aylarında App Store, Google Play ve Amazon Appstore üzerinden indirilebilir olacaktır. Harry Potter: Hogwarts Gizemi ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kabul mektubunuz gelinceye kadar diğer Harry Potter hayranlarıyla buluşmak için www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery adreslerinden sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve www.HarryPotterHogwartsMystery.com/ adresinden resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Resmi Trailer: https://youtu.be/xAulFHyjFAI


Yorum Yazın

Connect with Facebook