Far Cry 5 – Cult’a karşı Resistance’a Katıl!

Ubisoft Far Cry 5 Oyunu Ile Sizlerle

Amerika’da Kıyamet Tarikatı Olan Cult’a karşı Resistance’a katıl!

Ubisoft, eleştirmenlerce çok beğenilen en son oyunu olan Far Cry 5’in PlayStation®4 Pro, PlayStation®4, Xbox One ve Windows PC platformlarında oynanabilir olduğunu duyurdu.

Amerika’da, Franchise için bir ilk olan Far Cry 5, oyunculara sakin görünümlü fakat genç bir yönetici tarafından derinden ele alınmış bir Hope County, Montana sunuyor. Oyuncular, varışlarıyla, fanatik bir kıyamet tarikatı olan Cult’ın, Eden’s Gate Projesi ile yıllarca süren sessiz bir darbeyi hızlandıracağını görecekler. Kuşatma altında ve dünyanın geri kalanından uzaklaştırılmış oyuncular, Hope County sakinleriyle güçlerini birleştirecek ve Direniş’i oluşturacaklar.
Ubisoft Montreal tarafından ve diğer iş birliği stüdyolarıyla geliştirilen Far Cry 5, tamamen açık bir dünyada gerçekleşen ilk shooter oyunudur. Oyuncular, unutulmaz karakterler içeren sürükleyici bir hikayeye sahip olan oyun deneyimi yaşayacaklar. Oyunda beklenmedik ve unutulmaz anlara tanık olabilirsiniz- sessizce balık avlarken bir ayı tarafından saldırıya uğramak ya da sadece Boomer tarafından doğru zamanda kurtarılmak gibi anlara şahit olabilirsiniz.Oyuncular, istedikleri gibi oynayabilirler. Guns for Hire (işe alınacak silahlar), Hire Fangs (Kiralama için Fangs) ve bir Friend for Hire (Oyun Arkadaşlığı) gibi seçenekler yer almaktadır. Bu da oyuncuların tüm oyunu önce bir franchise olarak, co-op oynamalarına izin vermektedir.

Far Cry 5, Far Cry serisinin en büyük ve en çok yönlü harita editörü modu olan Far Cry Arcade’i de içeriyor. Far Cry Arcade’de, oyuncular serideki diğer unvanlardan ve Assassin’s Creed® IV Black Flag, Assassin’s Creed Unity veya Watch Dogs® gibi diğer Ubisoft imtiyazlarından faydalanarak yeni senaryolar oluşturabilirler

Oyuncular ayrıca temel oyun, sezon geçişi ve bonus içeriği içeren Far Cry 5’in Gold Edition sürümünü de satın alabilirler. Far Cry 5 sezonu, gelecek olan DLC’ler – Karanlığın Saatleri, Ölü Yaşayan Zombiler ve Mars’ta Kaybolan – ve daha fazlası ile üç benzersiz ortamda oyuncuları tekinsiz maceralara geçiriyor. Buna ek olarak, PlayStation 4 ve Xbox One için sezonluk geçişi satın alan oyuncular ek ücret ödemeden Far Cry 3® Classic Edition sürümünü alırken, PC oyuncuları 29 Mayıs’ta hiçbir ücret ödemeden Far Cry 3’ün tam sürümünü elde ediyor. Far Cry 3 Classic Edition da 26 Haziran’da bağımsız bir satın alma olarak mevcut olacak.

LAUNCH TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=oxyE3djTc98&feature=youtu.be
PC TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=x3AB7gjHh8k&feature=youtu.be

Season Pass, PlayStation®4 Pro bilgisayar eğlence sistemi, PlayStation®4, Xbox One cihazları ailesi ve Windows PC’de bir eklenti satın alma olarak da mevcuttur.
Far Cry 5 hakkında daha fazla bilgi için, lütfen farcry.com adresini ziyaret edin ve facebook.com/farcry.usa adresindeki facebook ve twitter.com/farcrygame veya hashtag #FarCry5 adresinden bizi takip edin.
En son Far Cry 5 ve diğer Ubisoft oyunları için lütfen news.ubisoft.com adresini ziyaret edin.


Yorum Yazın

Connect with Facebook