Attack On Titan 2 İnceleme

Koei Tecmo Oyunları erkekler de, sonra yarıştı olan zaman arzu, bu sayfalarda hemen altında iki yıl önce dile yerine getirmek için düşünülmüş kadar İlk önce AOT Özgürlük Kanatları, kendimizi endişe verici bir şekilde devam etmekte bulduk.

Attack On Titan 2 Saldırı aç ve güçlü yaratıklar son günlerde onlara 20 Mart tarihinde şehirlerimizin duvarlarını vida Çünkü peşin reddetmek için, ordu keşif Paradis yeniden askere zorunda kalmıştır. Geri bizim kanlı seferinden, bu yüzden yakında PlayStation 4, Xbox One, PC’de ve Nintendo Switch ilk kez inecek yeni aksiyon oyununda size bizim gösterimleri ortaya çıkarmak için hazır.

Tıpkı selefi gibi, Attack On Titan 2 Saldırı tahminler rağmen, sadece anime ikinci sezonun olayları yeniden yaşamak oyuncu sağlar, kapsamlı bir hikaye modu sunuyor, aynı zamanda hikaye ilk anlatılan tekrar gitmek TV dizileri ve video oyunu sadece iki yıl önce başlatıldı.

 

 

Dolayısıyla önceki unvanı denemedim olan herkes için mükemmel bir başlangıç ​​noktası temsil eden Saldırı Attack On Titan 2, ancak olasılık çizgi roman iyi sorunlu geçmişini Kendi özelleştirilebilir avatar oluşturma ve yeniden keşfetmek için, yani orijinal AOT üzerinde temel bir fark göstermektedir yeni bakış açısından satıcı.

aslında Eren Jaeger, Mikasa Ackerman ve Armin Arlert çağdaş onu yapar Shiganshina küçük ilçesinde, büyüdü, bizim avatar korkunç saldırının birkaç kurtulan biri devasa ve Dev Zırhlı Dev gelen hikayenin başında işlenen olduğunu Bu, olay sırasında, onu bir yetim yapıyorlar. Bir kurtarma gemisinde tesadüfen ulaşılan genç adam, her bir titanı yok etmek için iddialı bir vaatte bulunan aynı Eren’in karşısına çıkıyor; Ayrıca, Avatar, şimdi yalnız bıraktı teşvik etmek içindeki intikam susuzluk tatmin ve kayıp şehri kurtarmak için, bir asker olmaya 104 Kolordu Harbiyelilerin katılmak için bu kader toplantı.

Eğer görünüm, giyim ve Attack On Titan 2 bizim-benliği, Saldırı hatta seks özelleştirmek sonra hemen sözde “Gündelik hayat” yani hikaye modu en ilginç haber biri önce bize yerleştirir. destan içeriğin ilk enkarnasyon hızlı arka arkaya katılmak için misyonları uzun bir seçim teklif ederken, yeni bölüm birçok explorable konumu sokaklarında dolaşıp uzun (ve opsiyonel kısmı) ile bu seferler juggles. Bir iş ve günlük yaşam aşamaları sırasında, diğer arasında, avatar ardından yeni mağazaları ve birçok hizmet bulabilir, ama her şeyden derinleştirmek, karakterlerin orijinal döküm ile bir görüşme başlatmak sevgi arttırmak amacıyla için onların yeni becerileri karakterize etmek ve kilidini açmak.

 

 

Her karakter aslında dostluğa ilişkin bir parametre, sahip olduğu kadar çeşitli anahtar oyuncular arasında düzenlenen diyalog sırasında doğru cevaplar seçimine savaş alanında işbirliği arasında değişen bir dizi önlem sayesinde seviyeleri.

başkalarını memnun ve daha sağlam sosyal bağları kuran, avatar oyuncu kendi kahramanlar hakkında lezzetli yayınlanmamış anekdotlar öğrenmek, ancak bu bile karakter süresince kontrollü özelleştirmek sadece izin zaman arkadaşları becerilerinin zaman devralır ana kampanyanın

Eğer Yetenek Puanlarının yeterli sayıda koşuluyla, avatar gerçekten diğerleri işletmelerin günlük faydalıdır iken, yeni paylarına veya istatistik bakımından ağır artışlar karşılık bütün başkalarının yeteneklerini, donatmak olabilir. ustaca görevleri, günlük yaşamı Alternatif Titan modunda 2 Saldırı hikayesi böylece tüm saygı ömre sahip olmasını, oyunda tüm farklı karakterler ile bağları derinleştirmek ve hatta anime backstory bulunmadığını göstermiştir ortaya çıkarmak için karar verirseniz ve Orijinal manga, size birkaç saat sürebilir.

Omega Kuvvetleri erkekler tarafından yapılan Musou olarak Frantic kadar Attack On Titan 2 Saldırı bu vesileyle birçok yeni yayınlanmamış mekanik sahiptir ilk bölüm önerilen katı ve eğlenceli oyun, miras aldı. Geçmişte alanda konuşlandırılmış karakterler kollarını bacaklarını amputating, devleri yaklaşmak için Dişli, gaz ile çalışan üç boyutlu cihaz, manevra 3D veya hepsi aynı desen aracılığıyla boyun squartarne başvurdu ise, önerilen yeni Tecmo Koei yerine sözde bölge tanıttı Uyarı: iç mekanda, Titanlar şimdi uygun bombası kullanımı yoluyla ya da, çevredeki düşman varlığını algılamak hızlı saldırılar ve zaman geçtikçe tükendiği genel canavarca güç-up zevk edebiliyoruz göz kamaştırıcı.

 

 

Bir nedeniyle gelen hedef çekici: rafine duyular ve Hajime Isayama tarafından tasarlanan yırtıcı yaratıkların refleksleri ile başa çıkmak için, liste üzerinde otuzdan fazla kontrol edilebilen karakterler yerine onları tek ölümcül darbeyi gerçekleştirmek için hızla düşman yaklaşım sağlayan bir sinsi saldırısı var Uzaklık ve doğru zamanlama ile belirli bir tuşa basarak, Keşif Ordusu’nun bileşenleri bu nedenle rakibi tek bir hedefe yönelik saldırı ile ortadan kaldırabilir. Teknik, kolayca iki ucu keskin kılıç olma eğilimindedir ve bir ayık kullanılması gerektiğini, görsel nişan almak için kullanılan beri dolayısıyla ile yutmaya fırsatı olabilecek tüm çevredeki düşmanları, bize kolay bir hedef yapar unutulmamalıdır tek bir ısırık.

ekibinin dört arkadaşı onun yanında askerin türüne göre değişmektedir birkaç ekstra saldırılar kullanabilir gibi başka, biz de formasyon savaş alanında çaba düşünün saldırı stratejisini çeşitlendirmek için. Üç farklı kategoriye ayrılır, bu kez kişisel saldırılar içine başlatabilirsiniz, harekete geçmek için emir aldı, devleri yakalamaya çalışın, hatta kullanıcının avatarı olan muazzam koordineli hamle yapmak.

Oyun alanının bile markanın bu ikinci enkarnasyonunda önemli bir stratejik değer olduğunu varsayar. Geçmişte oyuncular öğeler üzerinde stok Müttefik üsleri yararlanmak için ekipmanın donuk bıçakları değiştirmek ve gaza doldurmak için kullanılan, Attack On Titan 2 Saldırı için yararlı, madencilik aralığı üsleri yeni tip tanıttı yerine gelmiştir otomatik topçu gibi nadir malzemeleri toplar, tüfekler top darbeleriyle bastırır. Bu durumda, ancak, Müttefikler yerleşim daima harita üzerinde kullanılabilir olmayacak, ancak yan görevler tamamlayarak kazanılabilir uygun yapı sinyalleri, kullanımı yoluyla sitede inşa edilmelidir.

 

 

Sonuç olarak, geçmişte A.O.T. geliştirme ekibi tarafından teklif edilen tüm yeni mekaniği tanıtmak stratejinin gerçek seviyesini, zorluk yüksek seviyelerde tatmin edecek – herhangi kaçamak manevra nötralize edebilecektir Titans özellikle güç ve öngörülemeyen davranışları, – O Anormal ile girilen çatışmada temsil etti Ayrıca en cesur oyuncuların damakları.

Bir önceki bölümde olduğu gibi, her zafer bize eşya satın almak ve yeni ekipman üretmek için gerekli olan Vücut Fonları ile ödüllendiriyor. Günlük yaşamda sırasında özelleştirilebilir, paraphernalia basit işçiliği sistemi zaten oyuncuların bile keskin katanayı içerir çok daha değişik silahların bir dizi erişimi olacaktır bu kez o hariç, iki yıl önce incelendi önermektedir.

Son olarak, Attack On Titan 2’ye Saldırı ayrıca “Alternatif Mod” da kullanılabilecek devasa bir çevrimiçi alt fon içerir. Evcil hayvanınızı seçtikten sonra, çevrimiçi kooperatif misyonlarını deneyebilir veya hatta diğer oyunculara karşı çeşitli şekillerde savaşabilirsiniz. Nedeniyle son günlerde ağ katılımcıların az sayıda var ancak çevrimiçi işlevleri ve netcode ürünün ayrıntılı bir analiz göndermeniz mümkün olmamıştır vardır, bu yüzden daha sonraki bir tarihe kadar yargı ertelemek zorunda kalıyor.

 

 

tamamen teknik ve sanatsal yerine fon ile ilgili olarak, Attack On Titan 2 Saldırı mükemmel çokgen modelleri ve güzel tasarımlarıyla Eponymous Japon ruhlar için uygundur bir grafik stili cel gölgeleme var. Gerçekten bizi hayal kırıklığına uğratmış olan oyunun kamerası. Kontrol sistemi bugün çok daha hassas görünürken, kamera çok kafa karıştırıcı olmaya devam ediyor ve oyuncuların algısını değiştirmek için sıklıkla kullanılan bir derinlik hissi yaratıyor.

Öte yandan, orijinal film müziği ve dublaj Japon hikaye modunu oluşturan diğer görevin de fazdan son derece iyi bilgisayar grafik tekliflerinde güzel kesme sahneleri eşlik tatmin edici daha vardı. İtalyan yerelleştirme kuşkusuz değil İngilizce-konuşma sempatizanlarını memnun edecek olsa da, bizim test sırasında biz ilk maçı yendi içinde biri zaten saptanabilir, birkaç çeviri hataları rastladı.


5 Yorum Var

 1. osman avni dedi ki:

  Hala fenglee aot haraç oyunu kadar eğlenceli

 2. semih dedi ki:

  Adil olmak gerekirse, AOT’un 2. sezonunda titan tüyleri ve topal sıkıcı hikayeler dışında zaten pek bir şey yoktu.
  2. sezondan itibaren bu oyuna koydukları kısımların, oyuncuların deneyimini tamamen tahrip etmeyecekleri tek parça olduklarından eminim.
  Aksi halde, tek oyuncu kampanyasıyla hiç uyuşmayan bazı titan vs titan oyun mekaniği elde edersiniz. Esasen Eren gibi ana karakterleri Titan biçiminde izleyen bir oyuncu olacaksınız; bil bakalım şu anda işe yaramaz. Titanların etrafını yakınlaştırırken ya da ata binerken, hiçbir şeyi öldürmediğim için hissettiğim bu; çünkü titanlar için uygun değillerdi.

 3. ayten dedi ki:

  Bu yüzden mangada materyalleri daha fazla kullanmaları gerekir. 1. sezondan sonra 3 yıl boyunca hiatusa gitmenin ve ardından geçen sezon 2. sezonda 12 bölüm bırakmanın canlandırma hatası. Oyunda daha fazlasını hak ediyoruz! Daha ucuz olana kadar beklemek zorunda kalabilirim çünkü içerikle ucuzlanıyorlar. Oyun geliştiricileri oyunlarından şimdi sorumlu tutuyorum!

 4. cemilii dedi ki:

  Peki Sezon 2, sezon 1’in yarısı kadardı ve ikinci oyun her zaman daha fazla içeriğe sahip olmalı ve bu Sezonu birinci şahıs sahnesinde görmek kesinlikle buna değer.

 5. ali dedi ki:

  Kusursuz ve Rozen teçhizatlarını üretebildiğim sürece mutlu olacağım ve Levi’yi şikayet edemeyeceğim oynanabilir bir karakter olarak kullanalım.

Yorum Yazın

Connect with Facebook