Türkiye’nin En Sevilen Oyunu ZULA ile En Sevilen Youtube Fenomeni Enes Batur’un İş Birliği Beyaz Perdeye de Yansıdı

ZULA’dan merakla beklenen “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filmine büyük destek

Dünyada 100’ün üzerinde ülkede oyun severlerin büyük beğenisini kazanan ilk ve tek yerli üretim MMOFPS oyunu ZULA, ünlü Youtuber Enes Batur’un 16 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” adlı sinema filmine sponsor oldu. Merakla beklenen filmin fragmanı 14 milyondan fazla izlendi.

Dünyada ve Türkiye’de her geçen gün oyuncu sayısını artırarak büyük bir hızla büyüyen ZULA, özellikle çevrimiçi oyuncu toplulukları tarafından çok sevilen Youtuber Enes Batur ile olan işbirliğine devam ediyor. Enes Batur ile büyük etkinlikler gerçekleştiren ZULA, ünlü Youtuber’un hayatından esinlenerek yapılan “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” adlı filme de sponsor oldu.

Yüzde 100 Türk oyunundan Türkiye’nin en önemli Youtuber’ına destek

ZULA’nın yapımını ve yayınını gerçekleştiren Ingame Group’un kurucu ortaklarından Genco Alp, şunları söyledi: “Enes Batur ile olan iş birliğimiz, farklı projelerle bir süredir devam ediyor. Şimdiye kadar birlikte çok başarılı işlere imza attık. Oyuncu topluluklarının gösterdiği müthiş ilgi, Enes Batur’la olan iş birliğimizi daha üst noktalara taşımak adına bizi cesaretlendirdi. Yüzde 100 Türk oyunu olarak, Türkiye’nin en önemli Youtuber’ını desteklemekten gurur duyuyoruz. ‘Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?’ filmine olan sponsorluğumuzu aynı zamanda oyun sektöründen sinema sektörüne önemli bir katkı olarak da değerlendiriyoruz. Tüm ZULA severleri filme bekliyoruz.”

Kamil Çetin’in yönettiği “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filminde Enes Batur’un yanı sıra ünlü oyuncular Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy da rol alıyor. İzleyenlere keyifli anlar yaşatacak komedi türündeki film, 16 Ocak 2017 tarihinde tüm Türkiye’de gösterime girecek. “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” Fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=pHKlrP9Pte4

ZULA web sitesi: www.zulaoyun.com


Yorum Yazın

Connect with Facebook