Subnautica PC’de Resmen Su Yüzüne Çıkıyor

Sualtı, Açık Dünya Macera Oyunu Steam ve Arc’a Çıkıyor

Natural Selection ve Natural Selection 2 oyunlarıyla ünlü, bağımsız geliştirici ve yayıncı Unknown Worlds Entertainment, Subnautica’nın Steam ve Arc platformlarına resmen çıktığını duyurdu. Sualtı açık dünya macera oyunu, oyuncuları devasa bir bilinmeyen okyanusu, yüzeyin çok aşağısında kol gezen gizemli yaratıkları atlatarak keşfetmeye çağırıyor. Unknown Worlds Entertainment 2014’te ilk prototipi yayınladığından beri 1.5 milyondan fazla oyuncu Subnautica’yı keşfetti. Oyun şimdi resmen Erken Erişimi tamamladı ve Steam ile Arc’ta €22.99’dan satışta.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=Rz2SNm8VguE

“2014’teki beta sürümünden beri Subnautica sadık oyuncularımızdan olumlu ve yapıcı eleştiriler aldı,” diyor, Unknown Worlds Entertainment Kurucu Ortağı ve Oyun Direktörü, Charlie Cleveland. “Ekibimiz büyük desteğinden ötürü topluluğa minnettar. Her yaştan oyuncunun, girer girmez geniş bir sualtı dünyasındaki keşif ve sağ kalma heyecanını hissedecekleri bir deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz.”

Subnautica, oyuncuları, harikalar ve tehlikelerle dolu, bilinmeyen bir sualtı dünyasına davet ediyor. Kaşifler ekipman üretebilir, doğayla etkileşimde bulunabilir ve, mercanlar, volkanlar ve mağaraları keşfetmek işin su aracı kullanabilirler, tabi bu sırada hayatta kalmaya çalışarak. Oyunun ana özellikleri şunları içeriyor:

Devasa Bir Sualtı Dünyasına Dalın

  • Issız bir dünyaya düştükten sonra oyuncular, cevaplar ararken çok çeşitli okyanus canlıları arasında yol alıyor. Güneş alan mercan kayalıklarından, derin-deniz çukurlarına kadar, kaşifler araştırma yaparken çevre ve yaşam formları değişiyor – yeni tehditler ortaya çıkıyor.

Toplayın, Üretin ve Hayatta Kalın

  • Yaşam Kapsülünde macera başlar başlamaz oyuncular su, yemek ve kaynak bulmalı. Sonra, hayatta kalma şanslarını artırmak için, daha gelişmiş ekipmanların plan ve malzemelerini keşfetmeye başlamalı.

Sualtı Yerleşimleri İnşa Edin

  • Sağ kalanlar özel sualtı üslerini kurmak için birçok modül ve bileşen arasından, döşemeler, araç yerleri, gözlem odaları ve daha fazlasını ekleyerek tercih yapıyor. Oyuncular daha derinlere daldıkça baskı artıyor, bu yüzden güvende kalmak için üslerinin gövdesinin kuvvetiyle ilgilenmeliler.

Sırrı Çözün

  • Daha önce görülmemiş mimari, deniz yaşamını etkileyen esrarengiz bir hastalık ve derinlerde yatan sırlar. Oyuncular düşüşlerinin arkasında yatan gerçeği keşfedecek ve bu gezegenden sağ salim kaçabilmenin yolunu arayacak.

İçinizden Geldiği Gibi Oynayın

  • Subnautica‘da oyuncular okyanusu keşfederken Survival modunda, sağlık, açlık ve hidrasyonu yönetiyorlar. Hardcore modunda, sadece BİR canlarının olması ve O2 uyarısı olmaması baskısına dayanıyorlar. Ya da Creative modda, içlerindeki vizyoneri ortaya çıkartıyorlar – bu modda özgürce okyanusu keşfedip sağlık bakımı veya kaynak maliyeti olmadan üsler kurabiliyorlar.

Subnautica hakkında ayrıntılı bilgi için: https://unknownworlds.com/subnautica/.


Yorum Yazın

Connect with Facebook