Total War: ARENA Açık Test Haftası Başlıyor

24 Kasım’dan 4 Aralık’a kadar sürecek testte dileyen herkes oyunun mevcut sürümünü deneyebilecek

Creative Assembly bugün itibariyle, SEGA işbirliğiyle geliştirilen ve Wargaming Alliance tarafından yayınlanacak tarihi savaş oyunu Total War: ARENA’nın, 10 gün boyunca kapılarını tüm oyunculara açacağını duyurdu. Bugünden itibaren 4 Aralık öğlen 12’ye kadar sürecek açık test haftasında tarihin epik savaşlarını Romalı, Barbar ya da Yunanlı birliklerden oluşan 10’ar kişilik takımlarda deneyimleyeceksiniz. Ayrıca açık test haftası boyunca geliştiricilere vereceğiniz geribildirimler, oyunun son halini belirlemeye yardımcı olacak.

4 Aralık’a kadar Total War: ARENA’ya giriş yapan herkes açık test haftası bittiğinde oyuna kapalı betaya dahil olarak devam edebilecek. Ayrıca oyuncular hepsi 4. seviye ve Premium birlikler olan Romalı mızraklı süvari birliği, Barbar kılıçlı birliği ve Telesillas Argives Yunanlı mızraklı birliğine sahip olacaklar:

Ayrıca açık test haftası boyunca birlik ve komutan güçlendirmelerinin yanı sıra pek çok oyun içi hediye kazanma şansı da bekliyor.

Wargaming Alliance Total War: ARENA Ürün Direktörü Sergei Laptenok düşüncelerini, “Total War: ARENA açık test haftası sayesinde sunucularımızı kapalı betadan çok daha fazla sayıda oyuncuyla test etme şansımız olacak. Tarihi savaşlara mümkün olduğunca insanın katılmasını ve bol bol eğlenmesini umuyoruz,” sözleriyle dile getirdi.

Halen kapalı betada olan oyunun mekanikleri test edilmeye ve elden geçmeye devam ediyor. Geliştiriciler sadece eldekileri iyileştirmekle kalmıyor, oyuna düzenli olarak yeni içerikler ekliyorlar. Hem yapılan düzenlemeler hem de sözü geçen yeni içerikler, kapalı betada yer alan oyuncuların forumlara ya da diğer kanallara bıraktıkları geribildirimlerle şekilleniyor. Oyunda halihazırda her biri kendi özgün oynanışına sahip 11 komutan ve aralarında Termopylae ya da Hadrian Duvarı gibi tarihi savaşlara şahit olmuş mekanları barındıran 9 harita bulunmakta.

Total War: ARENA ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve açık test haftasına katılmak için totalwararena.net adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Yazın