Star Trek Online Kaptanları, 14 Kasım’da Xbox One ve PlayStation 4 Platformlarında Sezon 14’e Erişim Kazanıyor

Star Trek Online Season 14 – Emergence, 14 Kasım’da Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına çıktığında Tzenkethi War’un sonraki bölümü gözler önüne seriliyor. Star Trek’e dayanan %100 ücretsiz MMORPG’nin konsollardaki son güncellemesinde oyuncular, Star Trek: The Next Generation‘dan LeVar Burton tarafından seslendirilen Starfleet Captain Geordi LaForge ile yeni bir koloniyi araştırıyor. Kaptanlar, Xbox One ve PS4 platformlarında aynı zamanda yepyeni bir Fleet Holding keşfediyor, Red Alert’te Tzenkethi ile yüzleşiyor ve oyunun pek çok diğer bölüm içeriğini keşfediyor.

Season 14 – Emergence, Alpha Quadrant’da yer alan, Kentari ve Lukari türleri tarafından kısa süre önce kurulmuş olan yeni bir kolonide geçen, öne çıkan bölüm “Melting Pot” ile başlıyor. Oyuncular, Captain Geordi La Forge (LeVar Burton) ve bir Lukari olan Captain Kuumaarke (Kipleigh Brown) ile zeminde dolaşacaklar. Koloninin, daha önce Kentari ve Lukari’ye saldırmış, güçlü bir muharip tür olan Tzenkethi’nin dikkatini çektiğini oyuncular öğrenince, görev karmaşıklaşıyor.

Season 14 ayrıca konsol oyuncularına beş tam gelişme katmanı sunan yeni bir Fleet Holding, bir Tzenkethi Red Alert, iki yeni Fleet Holding savunma kuyruğu, özel bir filo tabanlı koloni savunma etkinliği ve “Miracle Worker” adında yeni bir Primary Specialization takdim ediyor. Kaptanlar ayrıca Xbox One’da C-Store’dan ve PS4’da, Star Trek: The Next Generation’da sunulan klasik üniforma tarzından esinlenen ücretsiz Skant ve Kilt alabilirler.

Xbox One ve PlayStation®4 platformlarına çıkan Season 14 – Emergence basın içeriklerini indirin: https://perfectworld.app.box.com/v/STOCS14EU/folder/40959751028


Yorum Yazın

Connect with Facebook