South Park: The Fractured But Whole Çıktı!

17South Park’ı Kurtarmak İçin Coon ve Arkadaşlarına Katıl

GÖRÜNTÜLER: İNDİR

FRAGMAN: İNDİR

Bugün, Ubisoft ve South Park Digital Studios South Park™: The Fractured But Whole oyununun Playstation 4 bilgisayar eğlence sistemi, Xbox One ve Windows PC için çıktığını duyurdu. South Park yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone’un oluşturduğu ve Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen The Fractured But Whole sizi ufukta yeni tehditler oluştuğu için South Park’a geri götürüyor. South Park: The Fractured But Whole, +18 olarak sınıflandırılmıştır.

Standard versiyonuna ek olarak, South Park: The Fractured But Whole, Gold Edition, Steelbook Gold Edition ve Collector’s Edition olarak da satılacak. Trey Parker ve Matt Stone tarafından yaratılan, yazılan, seslendirilen ve yönetilen South Park: The Fractured But Whole otantik, interaktif, komik, terbiyesiz ve çok eğlenceli olacak. Kısa süreliğine, South Park: The Fractured But Whole satın alan kişiler ilk oyun South Park: The Stick of Truth’u ücretsiz alacak.

South Park’ta suç oranı artarken sokaklar hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı. Sakin Colorado kasabasında gün batarken, kaos gün yüzüne çıkıyor. Kasabanın yeni kahramanlara ihtiyacı var. Eric Cartman kasabayı kurtarma fırsatını yakalayıp en mükemmel süper kahramanları yaratıyor – Coon ve Arkadaşları ve kendisi Coon olarak grubun lideri.

Tamamen yeni bir dinamik savaş sistemi, savaş alanındaki zaman ve mekanı değiştirmek için yeni fırsatlar sunuyor ve yenilenmiş loot ve craft sistemi oyunda ilerlerken güçlerinizi geliştirme ve hassaslaştırma özgürlüğü veriyor. Bölgedeki gizli loot’u bulun ve size savaşta yardım edecek mükemmel ekipmanınızı yapın.


Yorum Yazın

Connect with Facebook