Teknosa, Gamex’te Özel Mağaza Açacak

Teknosa, Türkiye’nin en yüksek katılımlı dijital oyun ve eğlence fuarı Gamex 2017’de

250 metrekarelik özel mağazasında oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Cazip indirim kampanyalarının ve sürprizlerin yer alacağı Teknosa mağazası, fuar katılımcılarının uğrak noktası olacak.

Türkiye’nin teknolojiye bağlantı noktası Teknosa, 14-17 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek olan, Türkiye’nin en yüksek katılımlı dijital oyun ve eğlence fuarı Gamex 2017’de oyun tutkunları ile buluşacak. Fuara özel oluşturduğu 250 metrekarelik özel mağazasında sürprizlere ve indirimlere ev sahipliği yapacak olan Teknosa, cosplay ve robot yarışmasında dereceye girenlere de hediyeler dağıtacak.

Teknosa Preo ile maksimum oyun deneyimi

Gaming notebooklardan oyun konsolları ve dünyaca ünlü markaların oyuncu aksesuarlarına kadar uzanan zengin ürün çeşidinin yer alacağı stantta, Teknosa’nın özel markası Preo’nun oyuncu ürünleri de fonksiyonları, teknolojileri ve erişilebilir fiyatlarıyla katılımcıları çekecek. Önce akıllı telefonları ve saatleri ile tüketicilerin beğenisini kazanan Preo ailesi, kulaklıktan mouse’a, taşınabilir hoparlörden klavyeye pek çok aksesuar ve sanal gerçeklik gözlüğünün yanı sıra oyunculara özel geliştirdiği klavye, mouse, kulaklık ve konsol aksesuarları ile de maksimum oyun deneyimi yaşatıyor.


Yorum Yazın