Star Trek Online: Sezon 13.5’de Klingon Kuvvetleriyle Hapisten Kaç

Yeni Güncellemede Kaptanlar Tehlikeli Bir Hapishane Kaçışına Katılıyor, Şimdi PC’de

Bugün, Perfect World Europe, önde gelen ücretsiz MMORPG yayıncısı Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Star Trek Online: Sezon 13.5’in PC’ye çıktığını ve ileri bir tarihte PlayStation®4 ve Xbox One’a çıkacağını duyurdu. 100% ücretsiz, Star-Trek’e dayanan MMORPG’de kaptanları tehlikeli bir yeni görev bekliyor. Sezon 13 – Escalation’ın sezon-ortası güncellemesi, oyuncuları, esir edilmiş, Star Trek: Deep Space Nine‘dan J.G. Hertzler tarafından seslendirilen, Klingon Generali Martok için bir kurtarma görevine gönderiyor. Sezon 13.5, oyuncuları, bonus ödüller için hafta boyunca rekabet edebilecekleri sınavlar sunan yeni bir Ferengi Ticaret İttifakı Amiralliği ve Girişim Sistemi ile tanıştırıyor.

Star Trek Online’ın J.G. Hertzler ile röportajını izleyin: https://www.youtube.com/watch?v=wY2YBN0rqQU

Star Trek Online’ın en güncel basın içeriklerini indirin: https://perfectworld.box.com/v/STOSeason13Pt5Launch

Sezon 13.5, “Brushfire” adındaki yeni öne çıkan bölümde, oyuncuların General Rodek (seslendiren: Tony Todd) ile yeniden bir araya gelmesiyle başlıyor. Efsanevi Klingon generali, önemli bir esirin Son’a hapishanesinde gizlice tutulduğunun istihbaratını alınca, kaptanlarından riskli bir tahliye görevinde ona katılmalarını ister. Oyuncular kısa süre sonra tutuklunun, Star Trek: Deep Space Nine’da aynı rolü alan J.G. tarafından seslendirilen, Klingon Generali Martok olduğunu öğrenir. Kaptanlar şimdi, Klingonlarla, onların adı çıkmış liderini özgürlüğüne kavuşturmak için, güçlerini birleştirmeli çünkü yeniden ortaya çıkışı Tzenkethi’nin dikkatini çekmiş olabilir.

Sezon 13.5’in bugün PC’de yayınlanmasıyla, kaptanlar iki yeni oynanış güncellemesine de erişecekler. Girişim Sistemi oyunculara ödüller için rekabet edecekleri sınavlar oluşturur ve Ferengi Ticaret İttifakı Amiralliği kaptanların, Ferengi İttifakı desteğiyle ekonomilerini geliştirmesine yardım eder. Bugünün güncellemesiyle gelen yeni özelliklerin tam listesi:
• Yeni Öne Çıkan Bölüm – “Brushfire” bölümünde oyuncular, efsanevi General Martok’u gizli bir hapishaneden kurtarmak için Klingonlarla birlikte çalışacaklar.
• Girişim Sistemi – Seviye 60 kaptanlar, yeni Girişim Sistemi ile sınavları tamamlayarak her hafta boyunca ödüller kazanabilirler.
• Ferengi Ticaret İttifakı Amiralliği – Oyunun Amirallik Sistemi, kaptanların Ferengi Ticaret İttifakı yardımıyla ürünler ve mallar alabilmesini sağlayan yeni bir senaryoyu içerecek şekilde güncellendi. Bu yeni özellik Seviye 52 ve üstündeki tüm kaptanlara açık.
Star Trek Online Vegas yolcusu! Cryptic Studios sıradaki büyük güncelleme hakkında heyecan verici haberleri duyurmak için 3 Ağustos Star Trek Las Vegas‘ta. Daha fazla bilgi için blog‘umuzu takip edin!

Star Trek Online, oyuncuların bir Federasyon yıldız gemisinin kaptanlığını üstlendikleri, galaksinin ücra köşelerinde bir Klingon Savaşçısı ve İmparatorluk savunucusu oldukları ya da Romulan Cumhuriyet Yırtıcı Kuşu kumandanı olarak Romulan mirasını yeniden inşa ettikleri bir ücretsiz bir DVO. Star Trek Online’da oyuncular, Star Trek evrenindeki simgesel yerleri ziyaret etme, keşfedilmemiş yıldız sistemlerine ulaşıp yeni uzaylı türleriyle temas kurma fırsatı bulur. Star Trek Online şu anda PC, PlayStation®4 ve Xbox One’da yayında.

Star Trek Online‘ı ücretsiz olarak hemen indirip oynamak için www.playstartrekonline.com adresini ziyaret edin.

 


Yorum Yazın

Connect with Facebook