Tomb of Annihilation, Neverwinter PC Sürümüne 25 Temmuz’da Dinozorları Getiriyor

Cryptic Studios, Jungles of Chult’ın Yeni Genişlemesinin Müjdesini Vermek İçin Dungeons & Dragons Canlı Yayınına Katılıyor.

Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Neverwinter: Tomb of Annihilation’ın PC platformuna 25 Temmuz’da, Xbox One ve PlayStation®4’e ise daha sonraki bir tarihte geleceğini duyurdu.

Wizards of the Coast’un yeni duyurulmuş olan modülüne dayanan, oynaması ücretsiz Dungeons & Dragons temalı MMORPG’nin kapsamlı 2017 genişletmesi, Faerûn’a esrarengiz bir ölüm laneti biçimde ölüm getiriyor. Maceracılar, çok uzaklardaki Chult diyarına düzenlenecek büyük bir yolculuğun başını çekecek, bu yolda yeni bir ormanlık alanı keşfedecek, yaşayan ölülerle kahramanca dövüşlere girecek ve Faerûn’u kasıp kavuran ölüm lanetinin kaynağını bu yeni seferde gün yüzüne çıkaracak.

Neverwinter: Tomb of Annihilation’ın fragmanını izleyin: https://www.youtube.com/watch?v=hNin62mmncE

Tomb of Annihilation hakkındaki basın materyallerine buradan ulaşabilirsiniz: https://perfectworld.box.com/v/NWToAAnnounce

Neverwinter’ın Harper’ları, Chult’un ormanlık yarımadasına musallat olan yeni bir ölüm laneti fenalığına son vermenin arayışı içinde, maceracıları yaşayan ölülerin ve dinozorların diyarı olan Yuan-ti topraklarına gönderiyor. İşe Port Nyanzaru’nun yeni sosyal merkezinde başlayacak olan maceracılar, Chult’un çeşitli bölgelerini keşfederek Faerûn halkına ıstırap çektiren bu lanetin arkasında neyin gizli olduğunu bulmaya çalışacak. Maceracılar, eski dostları Minsc, Boo, meşhur kâşif Celeste, Volothamp Geddarm ve beklenmedik bir müttefikle birlik olabilecek.

Neverwinter’ın bu 12. genişletmesi, oyuna Tomb of Annihilation seferi, son oyun zindanı, efsanevi Volo ile canavar avları, dinozorların meskeni olan ormanlık bir macera bölgesi ve bitap düşmüş maceracılar için bir sosyal merkez gibi yeni içerikler getiriyor. Neverwinter hakkında ayrıntılı ek bilgi: Tomb of Annihilation, PlayNeverwinter.com adresinde önümüzdeki haftalarda yayınlanacak ve genişletmenin yayınlanma tarihi olan 25 Temmuz’daki bir takip yayınında ayrıntılandırılacak.

Neverwinter, dinamik savaşlar ve destansı zindanlar sunan, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’sidir. Oyuncular, uçsuz bucaksız Neverwinter şehrini ve onun komşu topraklarını keşfe çıkarak Forgotten Realms’ın yaşayan tarihini öğrenir ve düşmanlarıyla yüzleşir. Neverwinter, PC’de mevcuttur ve Xbox One (Xbox Live Gold ile*) ve PlayStation®4 (PlayStation®Plus gerekmez) platformlarında dijital olarak ücretsiz oynanabilir.

*Xbox için Xbox Live Gold üyeliği gerekir (ayrı olarak satılır).

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.playneverwinter.com adresini ziyaret edin.

 


Yorum Yazın