-->
Galatasaray – Beşiktaş Derbisi League of Legends Yükselme Ligi’nde Yaşanacak

League of Legends’da efsanelerin doğduğu yer olan Yükselme Ligi, tarihinin en büyük rekabetine hazırlanıyor. Toplam 6 takımın liderlik için mücadele edeceği Yükselme Ligi, bu mevsim Beşiktaş ve Galatasaray Esports’un yeşil sahaların dışına taşan derbi karşılaşmalarına sahne olacak. Yükselme Ligi Açık Elemeleri’nden gelen 3 takım ve geçtiğimiz mevsimden katılmaya hak kazanan 3 takım olmak üzere 6 […]

21.06.1717 | ulasufuk

League of Legends’da efsanelerin doğduğu yer olan Yükselme Ligi, tarihinin en büyük rekabetine hazırlanıyor. Toplam 6 takımın liderlik için mücadele edeceği Yükselme Ligi, bu mevsim Beşiktaş ve Galatasaray Esports’un yeşil sahaların dışına taşan derbi karşılaşmalarına sahne olacak.

Yükselme Ligi Açık Elemeleri’nden gelen 3 takım ve geçtiğimiz mevsimden katılmaya hak kazanan 3 takım olmak üzere 6 takımın mücadele edeceği League of Legends Yükselme Ligi Yaz Mevsimi başladı. Yükselme Ligi, bu mevsimde 2015 Yılı Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali Şampiyonu Beşiktaş ve Şampiyonluk Ligi’ne dönmekte kararlı olan Galatasaray Esports’un yeşil sahaların dışına taşan derbi karşılaşmalarına sahne olacak. İki takım 21 Haziran’da ilk kez karşı karşıya gelecek.

Yükselme Ligi yeni mevsimde bu iki takımın yanı sıra yılların tecrübesine sahip HWA GAMING, bir önceki galibiyetsiz dönemini unutturmak için geri dönen OYUNHİZMETLERİ E-SPOR KULÜBÜ, Kış Mevsimi Yükselme Ligi’ni kıl payı kaçıran Royal Bandits ve bu yıl sil baştan başlayan Victorious Ace’e ev sahipliği yapacak.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.