-->
Warhammer 40.000 Dawn of War III Dünya ile Aynı Anda Voidu’da!

Global anlamda çok sevilen ve şimdiye kadar strateji kategorisinde en çok sevilen oyun olan Warhammer 40.000 Dawn of War serisinin yeni bölümü Dawn of War III, Dünya ile aynı anda Voidu kataloğunda yerini aldı! Dünya çapında çok sevilen ve en çok tercih edilen strateji oyunlarından biri olan serinin yeni bölümü nihayet karşımızda! Warhammer 40K serisinin […]

28.04.1717 | ulasufuk

Global anlamda çok sevilen ve şimdiye kadar strateji kategorisinde en çok sevilen oyun olan Warhammer 40.000 Dawn of War serisinin yeni bölümü Dawn of War III, Dünya ile aynı anda Voidu kataloğunda yerini aldı!

Dünya çapında çok sevilen ve en çok tercih edilen strateji oyunlarından biri olan serinin yeni bölümü nihayet karşımızda!

Warhammer 40K serisinin o bilindik atmosferi ve sert oynanışı, bu bölümde de oldukça güçlü bir yer tutuyor. Ork, Space Marine ve Eldar fraksiyonlarından birini seçip, amansız rakiplere karşı zafer kazanmak bu oyunda hiç kolay bir durum değil. Acheron’un gizem dolu dünyasında bulunan yıkıcı bir silah ve onu ele geçirmek için fraksiyonlar arasında kıyasıya bir şiddet ve heyecan sizi bekliyor.

Warhammer 40K – Dawn of War III’ü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.