-->
Voidu Bethesda Kampanyası’nda Güzel İndirimler Var!

Bahara hazırlandığımız bu günlerde, Voidu’da Bethesda kampanyası başladı! Skyrim, Dishonored, Fallout 4 ve Doom gibi popüler oyunlarda harika indirimler sizleri bekliyor! Türkiye’nin ilk bağımsız dijital oyun platformu Voidu, 15 günlük büyük Bethesda kampanyası ile oyun severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bethesda oyunlarında 21 Nisan’a kadar %50’ye varan indirim Fallout 4, Dishonored 2, Doom, Wolfenstein: The […]

07.04.1717 | ulasufuk

Bahara hazırlandığımız bu günlerde, Voidu’da Bethesda kampanyası başladı! Skyrim, Dishonored, Fallout 4 ve Doom gibi popüler oyunlarda harika indirimler sizleri bekliyor!

Türkiye’nin ilk bağımsız dijital oyun platformu Voidu, 15 günlük büyük Bethesda kampanyası ile oyun severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Bethesda oyunlarında 21 Nisan’a kadar %50’ye varan indirim

Fallout 4, Dishonored 2, Doom, Wolfenstein: The New Order, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Evil Within, Rage gibi dünya çapında çok sevilen ve unutulmaz oyunların altına imzasını atmış bir oyun üreticisi olan Bethesda Softworks oyunlarında %50’ye varan indirimler sizi bekliyor!

Voidu büyük Bethesda Softwoks kampanyasına ulaşmak için buraya tıkla!

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.