Fransız Kruvazörleri World of Warships Limanlarına Yanaştı

Bugün oyuna eklenen yeni Fransız gemileri aracılığıyla uçak gemileri ve destroyerlere ölüm saçacaksınız

Nihayet beklenen gün geldi çattı! World of Warships limanlarına üzerinde Fransız bayrakları dalgalanan 10 kruvazör demirledi.

Fransız kruvazörleri benzersiz çarpışma özellikleri ve sadece onlara özel sarfiyat malzemeleriyle oyun içi savaşların kaderini değiştirebilecek potansiyele sahipler,” diyen World of Warships Baş Yapımcısı Artur Plociennik, sözlerini, “Bu gemilerle pozisyonunuzu hızla değiştirebilir, kısa mesafe torpido atışlarında harikalar yaratabilir ve destroyerlerin oyun planlarını bir çırpıda bozabilirsiniz. Fransız kruvazörleriyle avlanan değil avcı olmaya hazır olun,” şeklinde tamamladı.

Yeni gemiler güçlü toplara sahip olmanın yanında yüksek manevra kabiliyetleri ve taktiksel çeşitlilikleriyle göz dolduruyorlar. Ayrıca bu gemilere özel olan ve kendi sınıflarındaki diğer ülkelerin gemilerine açık olmayan “Motor Takviyesi” sarf malzemesini kullanarak zaten çevik olan yapılarını daha da hızlı bir hale getirebilmekteler. Fransız kruvazörlerinin torpido koruması destroyerlere karşı ciddi bir avantaj sağlarken sahip oldukları güçlü torpidolar da bu gemi serisine yakın çarpışmalarda ciddi avantajlar sağlıyor. Savaşların çeşitli noktalarında ve farklı rollerde yer alabilen bu kruvazörler, düşman destroyerlerine karşı seri bir şekilde kanat değiştirebiliyor, destroyerler, hafif kruvazörler ve uçak gemilerine kafa tutabiliyorlar. Bu yetmezmiş gibi 6. seviye ve üzerindeki Fransız kruvazörleri, savaş gemilerinin canını sıkabilecek duruma dahi gelebiliyorlar.

  1. Dünya Savaşı’nda gösterdikleri başarılarla adından söz ettiren Bougainville gemileriyle açılışı yapan bu yeni seride oyunun ne hızlı kruvazörlerinden Émile Bertin ve sağlam zırhıyla torpidolara bana mısın demeyen La Galissonnière gibi gemiler bulunuyor.

World of Warships ile ilgili detaylı bilgi için http://worldofwarships.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Yazın

Connect with Facebook