-->
Media Markt Oyun Tutkunlarının Büyük İlgi Gösterdiği Gaming İstanbul’da Oyunseverlerle Buluşuyor

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik market zinciri Media Markt, 5 Şubat tarihine kadar devam edecek olan Gaming İstanbul Fuarı boyunca oyunseverleri sürprizlerle buluşturuyor Oyunculara özel seçenekleriyle fark yaratan Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakende zinciri Media Markt, bu yıl ikincisi gerçekleşen dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul’da oyun tutkunlarının heyecanını paylaşıyor. 2 – 5 […]

03.02.1717 | ulasufuk

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik market zinciri Media Markt, 5 Şubat tarihine kadar devam edecek olan Gaming İstanbul Fuarı boyunca oyunseverleri sürprizlerle buluşturuyor

Oyunculara özel seçenekleriyle fark yaratan Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakende zinciri Media Markt, bu yıl ikincisi gerçekleşen dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul’da oyun tutkunlarının heyecanını paylaşıyor. 2 – 5 Şubat fuar tarihleri boyunca #MediaMarktGamist hashtag’iyle check-in yapıp Twitter’da paylaşan tüketiciler anında 100 TL’lik indirim hakkı kazanıyor.

Kampanyaya katılan tüketiciler, mediamarkt.com.tr‘den yapacakları 4.000 TL ve üzeri oyun bilgisayarı veya XBOX One S alışverişlerinde kazandıkları 100 TL’lik indirim haklarını anında kullanabiliyor.

Oyuna Media Markt ile başla

Media Markt mağazaları, Sanal Gerçeklik (VR), OEM ve oyun alanlarıyla, tüketiciyi son teknolojiyle buluşturuyor. Binlerce ürün, mağazada rakipsiz fiyatlarla sunulurken, tüketiciler aynı zamanda sınırsız sayıda ürün gösterebilen dijital kiosk’lardan istedikleri ürüne rahatlıkla ulaşabiliyor ve dilerse tabletlerden istediği ürüne bakıp satın alabiliyor. Ücretsiz internet olanağı da sunan Media Markt mağazaları, oyun tutkunlarını bekliyor.

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet