-->
Bilkom ve Warner Bros İşbirliği “Batman-The Telltale” Serisi İle Devam Ediyor!

Bilkom, Warner Bros’un merakla beklenen yeni “Batman-The Telltale” serisini Türkiye’deki oyun severlerle buluşturuyor. Batman’in gizli kimliği milyarder işadamı Bruce Wayne’in geçmişi ve ailesinin hikayesi üzerine kurulu olan ve oyuncunun seçimlerine göre ilerleyen oyun serisi, toplam beş bölüm halinde yayınlanacak. Türkiye’nin “Dijital Yaşam Koç”u Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox […]

07.10.1616 | ulasufuk

Bilkom, Warner Bros’un merakla beklenen yeni “Batman-The Telltale” serisini Türkiye’deki oyun severlerle buluşturuyor. Batman’in gizli kimliği milyarder işadamı Bruce Wayne’in geçmişi ve ailesinin hikayesi üzerine kurulu olan ve oyuncunun seçimlerine göre ilerleyen oyun serisi, toplam beş bölüm halinde yayınlanacak.

Türkiye’nin “Dijital Yaşam Koç”u Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında satışa sunulacak olan yeni “Batman – The Telltale” serisi, klasik “Batman” hikayesinin ilginç bir uyarlaması olacak.

Bruce Wayne’nin esrarengiz kimliğini keşfedin!

Alışıldık “Batman” hikayesinden ziyade, “Batman”in gizli kimliği; hayırsever milyarder sanayici Bruce Wayne ve ailesi üzerine kurulu olan oyun toplam beş bölümden oluşuyor.

Batman The Telltale Serisini Season Pass fırsatı ile yakalayın!

Ekim Ayında Bilkom tarafından oyunseverlerle buluşturulacak “Batman The Telltale Season Pass” sayesinde oyunseverler,Ağustos ve Eylül aylarında yayınlanan “Realm of Shadows” ve “Children of Arkham” bölümleri dışında; önümüzdeki aylarda yayınlanacak “New World Order”, “Guardian of Gotham” ve “City of Lights” bölümleri de Bilkom güvencesi ile ekstra bir bedel ödemeden sahip olacaklar

Büyük bir trajediden kahramanlığa uzanan destansı bir hikaye!

Henüz çocukken ailesinin bir soygun sırasında öldürülmesine şahit olan Bruce Wayne ile başlayan hikaye; Wayne’in unutamadığı anılar ve yaşadığı kabuslar sebebiyle suça, masum insanların öldürülmesine karşı savaşmasına karar vermesiyle başlıyor. Wayne’nin diğer süper kahramanlar gibi süper güçleri yok ama teknolojik donanımı, üstün zekası, dedektiflik konusundaki eşsiz yetenekleri ile “Batman” olarak suçluların en büyük korkusu haline geliyor.

Gotham City’nin kaderi sizin ellerinizde!

Oyundaki aksiyon dolu savaş sahneleri ile karşı karşıya kalan oyuncu, diyalog tercihleri ile “Batman”in tepkilerini yönlendirebiliyor; oyunun senaryosu, oyuncu tarafından yapılan seçimlerle ilerliyor.

Müthiş yakın dövüş motoru ile aksiyonun keyfini yaşayın!

Hızlı ve iyi refleksler isteyen, muazzam yakın dövüş mekaniği ile çizgi roman sayfaları içinde geçen heyecanlı bir aksiyonda yer alma hissini sonuna kadar yaşatan oyunun her bir bölümü 4-5 saat, toplamda ise 20 saata kadar bir oynanış süresi sunuyor.

Çizgi roman atmosferi ile en gerçek “Batman” serisi!

“Batman – The Telltale” serisi; sürükleyici ve akıcı hikayesi, aksiyon içeriği, dedektif modu ve çizgi romansı atmosferi ile oyunseverlere inanılmaz bir deneyim yaşatıyor.

Popüler Haberler


Capcom bugün, yakında çıkacak olan ve merakla beklenen korku oyunu Resident Evil ™ Village ve diğer franchise haberleri


Şirketler arası espor turnuvası GGCorp, dördüncü organizasyonuyla Mayıs ayında bir kez daha şirket çalışanlarını bir araya getiriyor.


Call of Duty: Mobile’ın 2021 yılı Dünya Şampiyonası Turnuvası, Sony iş birliği
ile 3 Haziran’da başlayacak ve birbirinden zengin ödüllerle dolu olacak.


Alman sertifikasyon enstitüsü VDE, 10 ms altı giriş gecikmesi değeri ve 1000 nit üzeri parlaklığa sahip HDR özelliklerine sahip olan Samsung 2021