Yoga Ailesinin En Yeni Üyesi Lenovo Yoga 510

Dünya’nın 1 numaralı PC üreticisi Lenovo’nun yeni nesil ürünlerinden Yoga 510, sadece 1.75 kg. hafifliği ve 2.16 cm inceliğindeki şık tasarımı ile hemen fark ediliyor.

8,5 saate varan pil ömrü sunan Yoga 510’u şarj etmeden uzun süre kullanabilirsiniz. Şarjınız azalırsa da korkmanıza hiç gerek yok, çünkü hızlı şarj etme teknolojisi ile Yoga 510 normal dizüstü bilgisayarlardan %40 daha hızlı şarj etme özelliğine sahip. Her anınızda size eşlik etmeye hazır olan Yoga 510 yalnızca 2,5 saat içerisinde %100 şarj sağlıyor.

Intel® 6. Nesil Core™ i5 işlemcisi ile satışa sunulan Yoga 510, son derece hızlı özelliklerle donatılmış işlemcisiyle, verimlilik, yaratıcılık ve 3 boyutlu oyun anlayışlarını bir üst seviyeye çıkarıyor. Yoga 510’un canlı 14 inçlik ekranı size parlak ve ayrıntılı görseller sağlayarak oyun ve multimedyada olağanüstü performans sunuyor. Yoga 510, on parmak dokunuşlu çoklu dokunmatik özelliğe sahip olmasının yanı sıra IPS teknolojisi sayesinde de geniş bir görüntüleme açısıyla net görüntü sağlıyor. Aynı zamanda Audio by Harman® teknolojisine sahip Yoga 510 üst düzey bir ses deneyimi vaat ediyor.


Yorum Yazın

Connect with Facebook