World of Tanks ile Türkiye’yi Gamescom’da Temsil Etmeye Var Mısın?

Wargaming.net yepyeni turnuvasıyla en iyi World of Tanks oyuncularını Almanya’da buluşturuyor!


Wargaming bugün yaptığı açıklamayla oyuncu topluluklarına yönelik “World of Tanks Avrupa Şampiyonasını” duyurdu. Şampiyonada aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 35 ülke, tüm Avrupa’nın en iyi World of Tanks takımı olduğunu dosta düşmana kanıtlama fırsatı bulacak. Turnuvaya katılmak için profesyonel sporcu olmanıza gerek yok. Sıkı bir World of Tanks oyuncusu olmanız yeterli.

Üç kişilik takımların 6. seviye tanklarla karşı karşıya geleceği maçlarda, Türk oyuncuları önce Türkiye’nin daha sonra da Avrupa’nın en iyi oyuncu takımı olduğunu kanıtlama fırsatı bekliyor. İlk iki etabı çevrimiçi gerçekleşecek turnuvanın en iyi dört takımı ise her yıl Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen ve dünyanın en önemli oyun fuarlarından biri olan Gamescom’da finallerde yarışma fırsatı elde edecek. 20 Ağustos’ta Gamescom bünyesinde düzenlenecek finallerde, Avrupa’nın en iyi oyuncu takımını pırıl pırıl bir Alienware sistem bekliyor. Almanya’ya gidiş ve orada kalış masrafları ise Wargaming tarafından karşılanacak.

Wargaming yetkilileri sadece finalde yarışılacak oyuncuların değil, turnuvanın her etabında başarılı olacak oyunculara yönelik hediyeler olduğunun altını çiziyorlar. Üstelik bu ödüller siz turnuvada ilerledikçe daha da cazip bir hal alacak. Yarışmanın her aşamasında, Premium hesap, sarf malzemeleri, kişisel yedekler, Premium tanklar (herkesin can attığı Type 59 da dâhil) ve çuval dolusu oyun içi altın elde etme fırsatınız var.

Turnuva ile ilgili daha fazla bilgiyi http://worldoftanks.eu/tr/news/pc-browser/esport/eurocup-announced/ adresini adresinde bulabilirsiniz.

Haydi, World of Tanks oyuncuları! Bu eşsiz fırsatı kaçırmamak ve ülkemizi Gamescom’da temsil etmek için üç kişilik takımınızı hemen kurarak http://worldoftanks.eu/en/content/docs/european-championship-tournament/ adresine gidin. Burada yer alan haritada Türkiye’nin üzerine tıklayın ve kaydınızı hemen yaptırın!

Hepinize şimdiden bol şans!

YouTube Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=2ud6D_90nzA


Yorum Yazın