-->
EVO 2016’da TEKKEN 7’ye Bob ve Master Raven’ın Katılacağı Duyuruldu

Las Vegas’ta düzenlenen EVO 2016’daki TEKKEN 7 hayranlarına TEKKEN serisinin direktörü Katsuhiro Harada tarafından özel bir açıklama yapıldı ve 2017 başında Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Avustralya’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak olan TEKKEN 7’de hem Bob, hem de Master Raven’ın yer alacağı duyuruldu. İlk olarak TEKKEN 6’da yer alan Bob (tam […]

18.07.1616 | ulasufuk

Las Vegas’ta düzenlenen EVO 2016’daki TEKKEN 7 hayranlarına TEKKEN serisinin direktörü Katsuhiro Harada tarafından özel bir açıklama yapıldı ve 2017 başında Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Avustralya’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak olan TEKKEN 7’de hem Bob, hem de Master Raven’ın yer alacağı duyuruldu.

İlk olarak TEKKEN 6’da yer alan Bob (tam ismi: Robert Richards) Serbest Stil Karate dövüş stilini benimsemiş olan Amerikalı bir dövüşçü. Büyük bir güce, olağanüstü bir hıza ve çok çeşitli saldırılara sahip olan Bob TEKKEN serisinin en çok yönlü dövüşçülerinden biri.

Orijinal Raven ilk olarak TEKKEN 5’de boy göstermişti ve günümüzde bile nereden geldiğine dair pek fazla bilgi bulunmuyor. TEKKEN 7’de ise dövüşe Master Raven da katılıyor ve inanılmaz gücü ve isabetliliğiyle ninjutsu dövüş stilini gözler önüne seriyor. Master Raven, The King of Iron Fist Turnuvasında rakiplerinin canına okumaktan hiç çekinmeyecek.

Bağlantılar:

BOB: https://youtu.be/rzvtbuT0v7M

Master Raven: https://youtu.be/w9Ss4lExMwc

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet