Albion Online’da Herkesin Yeri Var

Yakında çıkacak olan MMORPG Albion Online’ın final betası için yayınlanan yeni fragman, oyuncuların seçtiği rol hangisi olursa olsun oyunun dünyasında büyük etkisi olabileceğini gösteriyor.

Sandbox Interactive, 1 Ağustos’ta Albion Online sunucularının merakla beklenen bu sandbox MMORPG’nin final betası için açılacağını duyurdu. Böylece, oyuna halihazırda destek veren 160.000 Founder (kurucu) pek çok oyun içi değişiklik ve yeni özelliğe ulaşabilecek, cross-platform oyunun bu yıl sonuna doğru planlanan resmi çıkışına hazırlanabilecek.

Albion Online’da hikayeler oyuncular tarafından yazılıyor ve oyuncuların hareketleri dünyayı etkiliyor. Oyuncular, istedikleri rolü seçebilirler ve bu rol bir maceracı, hamarat bir çiftçi, gözüpek bir kaçak veya usta bir zanaatkar olabilir. Yapmak istediğiniz ne olursa olsun, Albion’ın zengin dünyasında kendinize önemli bir yer bulabilirsiniz ve bulacaksınız da.

Oyundaki hareketlerinizin ve ek olarak guild’inizin yaptıklarının, dünyayı nasıl şekillendireceğini, yeni yayınlanan Albion Online – Everybody Matters Final Beta fragmanında izleyebilirsiniz. Fragman, oyuncuların Albion Online’da anlatılan hikayelere nasıl dahil olduklarını ve hikayeyi nasıl etkilediklerini örneklerle açıklıyor. Albion Online’da herkesin önemli bir yeri var!

Yeni fragmanı izlemek için:

https://youtu.be/Sl21oPOawM8


Yorum Yazın

Connect with Facebook