World of Tanks Blitz İki Yaşında!

Wargaming oyunu indiren 55 milyon oyunca teşekkürlerini sunuyor

Pastaları mumları hazırlayın çünkü World of Tanks Blitz çok yakında iki yaşını dolduracak (ah zaman ne çabuk geçiyor, ne çabuk büyüyorlar)! Bu iki yılda Blitz, tank savaşlarını iOS, Android, Windows 10 ve Mac olmak üzere dört platforma taşıyarak platformlar arası oynanış desteği veren ilk free-to-play oyunlardan biri olmayı başardı.

Şimdiye dek 55 milyondan fazla oyuncu, mobil dünyanın en görkemli tanklarını parmaklarında oynattı. Oyunda 590 milyondan fazla savaş yapılırken, 5.6 milyar tank da bu savaşlarda hurdaya çıktı. Oyuncular kolektif olarak oyunda toplam 4390 yıl geçirdiler!

World of Tanks Blitz Global Yapımcısı Artem Safranov konuyla ilgili düşüncelerini, “World of Tanks Blitz’in iki yaşına girmesi sebebiyle hepinize tek tek teşekkür ediyoruz. Umarım bizim yaparken eğlendiğimiz kadar siz de oynarken keyif almışsınızdır. Oyuna olan bağlılığınız ve geribildirimleriniz sayesinde World of Tanks Blitz bugünlere ulaştı,” şeklinde dile getirdi.

Kutlamalar boyunca herkesi özel doğum günü görevleri bekliyor. Oyunda kazandığınız ilk zafer 5 katı deneyim puanı getirirken oyun içi altın hediyeleri de sizleri bekliyor olacak. Ayrıca oyunda ilk zaferini kazananları kısıtlı bir süre için Premium hesap fırsatı da cabası.

World of Tanks Blitz ailesi olarak daha uzun yıllar birlikte olabilmek dileğiyle.

World of Tanks Blitz 2 yaşında görevleri ve daha fazlasıyla ilgili bilgi almak için hemen http://wotblitz.eu adresini ziyaret edin.

WoT Blitz 2 Yaşında Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=pzex79Jra0o&featur…


Yorum Yazın