Wolfteam’de Kurt Hafta Sonu!

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, 19 ve 20 Mart tarihlerinde oyuncularının karşısına Kurt Hafta Sonu ile çıkıyor.

20 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu olan Wolfteam, Kurt Hafta Sonu ile 19 ve 20 Mart tarihlerinde oyuncularına eşsiz bir macera ve birbirinden farklı sürprizler hazırlıyor. 7 etkinlik ve 22 kampanyayla oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Wolfteam, Kurt Hafta Sonu sayesinde oyuncularına toplamda 299 kutu ve sandık kazanma fırsatı sunuyor.

Kurt Hafta Sonu etkinliğiyle heyecanlı bir hafta sonu geçirecek olan Wolfteam oyuncuları, etkinlik kapsamında ‘Yılın En Baba Kurt’u Kim?’ yarışmasına da katılma şansı yakalayacak. 18 Mart Cuma akşamı itibariyle Wolfteam oyuncularının gönderdiği videolarla başlayacak olan yarışma, 20 Mart Pazar günü, gün sonuna kadar devam edecek. En sağlam ve en iyi kurt videosunu gönderen Wolfteam oyuncusu ‘Yılın En Baba Kurt’u’ olarak seçilecek ve gönderdiği video Wolfteam Facebook sayfasında paylaşılacak.

MMOFPS oyuncularının vazgeçilmez oyunu Wolfteam, Kurt Hafta Sonu ile oyuncularına aksiyon ve macera dolu bir hafta sonu sunacak.


1 Yorum Var

  1. burhanozcanbaba dedi ki:

    benimcarmn sifres deystrlmiyor

Yorum Yazın

Connect with Facebook