HyperX’in Yeni Kulaklığı Intel Extreme Masters Katowice Dünya Şampiyonası’nda!

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, üç sezondur kulaklık ve RAM sponsoru olarak destek verdiği Intel Extreme Masters World Championship’de yeni ürününü görücüye çıkardı. 2-6 Mart tarihleri arasında Polonya’nın Katowice kentinde gerçekleştirilen eSpor şampiyonasında HyperX, Cloud ailesine eklenen yeni kulaklık modeli HyperX Cloud Revolver’i ilk kez gün yüzüne çıkardı.  

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla fark yaratan HyperX, üç sezondur resmi kulaklık ve RAM sponsoru olduğu Intel Extreme Masters World Championship’in bu yılki organizasyonunda HyperX Cloud Revolver’i katılımcılarla tanıştırdı.

Tüm dünyada 25’i aşkın global eSpor takımına sponsor olan HyperX, hem takımları hem de organizasyonları destekleyerek eSpor’un Türkiye’de ve dünyada gelişiminde önemli rol oynuyor. 2-6 Mart tarihleri arasında Polonya’nın Katowice kentinde gerçekleştirilen Intel Extreme Masters (IEM) Katowice World Championship’de de sponsorlar arasında yer alan HyperX’in, elektronik sporlar tutkunlarının ve oyunlara gönül verenlerin yoğun ilgisine sahne olan IEM Katowice World Championship’de ilk kez yüzünü gösteren HyperX Cloud Revolver, mayıs ayında tüm dünyada meraklılarının beğenisine sunulacak. HyperX ürün grupları yüksek hızlı DDR4 ve DDR3 RAM’ler, SSD’ler, USB’ler ve mouse pad’ler gibi üst düzey performanslı HyperX Cloud ailesinin en yeni üyesi olan HyperX Cloud Revolver’in resmi tanıtımıyla birlikte detayları gün yüzüne çıkacak.

HyperX’e Ulaşabileceğiniz Adresler:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonHyperXTR

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxTurkiye

Twitter: http://twitter.com/hyperx

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts

 


Yorum Yazın

Connect with Facebook