HyperX Yeni Oyuncu Kulaklığı Cloud Revolver’i Duyurdu!

Oyunculara Rekabette Avantaj Sağlayan Ses Deneyimi İçin: HyperX Cloud Revolver

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, mayıs ayında satışa sunulacak olan HyperX Cloud Revolver oyuncu kulaklığını duyurdu. Oyunculara daha gerçekçi ses deneyimi yaşatmak için stüdyo seviyesinde ses kalitesi sunan HyperX Cloud Revolver’in, 1 Nisan’dan itibaren ön siparişine, mayıs ayından itibaren ise dağıtımına başlanacak.

Yüksek performanslı ürünleriyle öne çıkan HyperX, yeni oyuncu kulaklığı HyperX Cloud Revolver’i duyurdu. Harika ses kalitesi, yüksek konfor ve dayanıklılığı ile oyunculara özel bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlayan HyperX Cloud Revolver, 1 Nisan’dan itibaren ön siparişe sunulacak. Yeni kulaklığın dağıtımına ise mayıs ayında başlanacak.

MLG CS:Go Major Championship: Colombus’un resmi kulaklık sponsoru olan yeni HyperX Cloud Revolver, stüdyo sınıfında ses kalitesi ile fark yaratıyor. Özellikle FPS türündeki oyunlarda derinlik ve genişlik hassasiyeti ile rakipleri daha uzaktan duymaya imkan veren yeni kulaklık, oyunculara rekabette büyük avantaj kazandırıyor.

50mm sürücüye sahip olan HyperX Cloud Revolver, gelişmiş ses kalitesi ile kullanıcıların sevdikleri müzikleri dinlerken konser salonu benzeri bir deneyim yaşatıyor. HyperX’in ödüllü hafızalı kumaşı sayesinde saatlerce kullanımda bile en ufak bir rahatsızlık vermeyen yastıklar, oyun severlere maksimum konfor sunuyor. Ürünün avantajlı ön siparişi için tıklayın.

Teknik Özellikler:

Sürücü: 50mm Dinamik neodim mıknatıs

Frekans Tepkisi: 12Hz – 28,000Hz

Ağırlık: 360gr (mikrofonla 376gr)

Kablo Uzunluğu: Headset 1m, Ses Kontrol Kutusu 2m

Bağlantı: 3.5mm


Yorum Yazın