En İyi Discord Performansı İçin HyperX Cloud Oyuncu Kulaklıkları!

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, Cloud II ve Cloud Revolver ürünleriyle son dönemin hızla yükselen sesli ve yazılı konuşma uygulaması Discord’dan oyuncu kulaklığı sertifikası alan ilk kulaklık üreticisi olduğunu duyurdu.

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, çoklu oyunculu oyunların müdavimlerinin en sık kullandığı sesli ve yazılı iletişim uygulaması olan Discord’dan sertifika alan ilk oyuncu kulaklığı üreticisi oldu. Tüm dünyada 5 milyon kullanıcıya ulaşan ve her ay bu sayıya yaklaşık 1 milyon kullanıcının eklendiği Discord masaüstü ve mobil uygulaması, HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Revolver ürünleri kullanıldığında, üst düzey ve berrak ses kalitesi ile hizmet veriyor…

Online oyun meraklılarının, diğer oyuncularla ve takım arkadaşlarıyla iletişim kurmak için en çok tercih ettiği sesli ve görüntülü iletişim uygulamalarından olan Discord’un sertifikası için ürünler, en çok oynanan 5 oyun üzerinde yapılan testler ve akustik çalışmalarla değerlendirildi.

HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Revolver üzerinde yapılan testler neticesinde, seslerde ve vokallerde bozulmaya, ekoya ve arkaplan gürültüsüne rastlanmayarak, Discord sertifikası ile değerlendirildi. Bu alanda ilk kez bir ürüne sertifika veren Discord’un masaüstü ve mobil uygulaması için en iyi deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Revolver öneriliyor.


Yorum Yazın