Yepyeni Karakter Rashid Street Fighter V’e Geliyor

Street Fighter V kadrosuna YENİ bir dövüşçü katıldı! Rashid Yoshinori Ono’nun sahneye çıkarak Street Fighter ailesinin en yeni üyesini izleyenlere tanıttığı Dubai’deki Games 15 etkinliğinde duyuruldu. Games 15 katılımcılarına önceden duyurulan dövüşçüler Ryu, Ken, Chun-Li, Cammy, Vega, M. Bison, Birdie, Charlie Nash, Necalli ve R. Mika’ya ek olarak Rashid’in de içinde buluınduğu oynanabilir demo da sunuldu.

Rashid Hakkında

Seriye Orta Doğu’dan katılan Rashid teknolojiye ve pazardaki en yeni ürünlere özel bir ilgisi olan, rahat bir karakter. Dövüş stili parkurdan esintiler taşıyor ve bunu rüzgarın gücünü kullanabilme yeteneğiyle birleştiriyor. Yeni teknolojik aletleri en önce satın alanlardan biri olan Rashid bu cihazları kullanarak hızlı akrobatik hareketler araştırıp geliştiriyor ve rakiplerini toz içinde bırakıyor.

Street Fighter V Hakkında

Efsanevi dövüş oyunu serisi Street Fighter V ile geri dönüyor! Dünya Savaşçılarının yeni nesillerini gösteren göz alıcı görseller, heyecan dolu ve erişilebilir dövüş mekanikleri hem yeni başlayanlara, hem de ustalara keyifli anlar yaşatacak. Arkadaşlarınıza çevrimiçi meydan okuyun veya Capcom Pro Tour’da şan ve şöhret için mücadele edin.

Street Fighter tarihinde ilk defa Street Fighter V’teki tüm çıkış sonrası oynanış içeriği oyunu oynayarak ücretsiz olarak kazanılabilecek ve böylece oyuncular en güncel versiyona daima erişim sahibi olabilecekler. Sony Computer Entertainment Inc. ve Capcom arasındaki stratejik ortaklık sayesinde yeni nesil Street Fighter deneyimi ilk kez PlayStation 4 ve PC oyuncularına merkezi oyuncu tabanında birleştirecek, platformlar arası oyun sunacak. Mükemmelliğe giden yol burada başlıyor: HAZIR OLUN!


Yorum Yazın

Connect with Facebook