-->
World of Tanks Namluyu PlayStation 4’e Çevirdi

Milyonların kalbini kazanmış olan oyun, Sony’nin popüler platformuna geliyor Wargaming, bugün yaptığı bir açıklamayla World of Tanks’in konsol dünyasında yeni bir cephe açtığını duyurdu. Milyonlarca oyuncunun tutkuyla oynadığı oyun, Sony PlayStation®4 platformuna geliyor. Hem de bu platforma özgü özellikler ve PlayStation oyuncularına özel bonuslarla. PC, konsol ve mobil platformlarda dünya çapında 150 milyondan fazla kayıtlı […]

16.09.1515 | ulasufuk

Milyonların kalbini kazanmış olan oyun, Sony’nin popüler platformuna geliyor

Wargaming, bugün yaptığı bir açıklamayla World of Tanks’in konsol dünyasında yeni bir cephe açtığını duyurdu. Milyonlarca oyuncunun tutkuyla oynadığı oyun, Sony PlayStation®4 platformuna geliyor. Hem de bu platforma özgü özellikler ve PlayStation oyuncularına özel bonuslarla.

PC, konsol ve mobil platformlarda dünya çapında 150 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu olan World of Tanks, PlayStation®4’e yeni savaş mekanikleri de taşıyor. DUALSHOCK®4’ün tüm imkânlarından faydalanan oyun, ışık barı, touchpad ve kontrolör üzerindeki hoparlörleri kullanarak oyuncuların savaşı daha önce hiç olmadığı gibi yaşamalarını, duymalarını ve hissetmelerini sağlayacak. World of Tanks PlayStation®4 sürümü Share Play ve PlayStation®Vita Remote Play gibi platformun kendine has özelliklerini desteklemenin yanında, konsoldaki deneyimi en üst seviyeye taşımak için kontrol mekaniklerini de yenileyecek. Ayrıca kısıtlı bir süre için yalnızca PlayStation®4’e özel olacak iki yeni harita da oyuna eklenecek.

Asıl büyük sürpriz ise World of Tanks PlayStation®4 sürümünün tüm PlayStation® hesabı sahipleri için ücretsiz olarak sunulacak olması! Yani oyunu oynamak için PlayStation®Plus üyeliği gerekmeyecek. Fakat PS Plus üyesi olan oyuncular, özel bir kamuflaja, premium bir tanka, üç gün süreyle Premium Hesaba ve satın aldıkları ürünlerde faydalanabilecekleri özel indirimlere sahip olacaklar.

World of Tanks PlayStation®4 sürümü hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için http://ps4.worldoftanks.com/ adresini ziyaret edin.

World of Tanks PlayStation®4 Projesinin yöneticisinin sizlere özel mektubunu okumak için http://blog.eu.playstation.com/2015/09/16/world-of-tanks-is-coming-to-playstation-4/ adresine gidin.

Ekran Görüntüleri:

https://files.wargaming.net/public.php?service=files&t=9fc1f5a7aa6726050ea66ff4f9be098e

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.