-->
Oyunlarda Yüksek Performans Arayanlara Özel HyperX Savage DDR4 Bellekler

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, DDR4 RAM ürün ailesine yeni eklenen HyperX Savage modellerini duyurdu. HyperX Savage DDR4 bellekler hız aşırtma tutkunları ve oyuncuların ihtiyacı olan yüksek performansı, düşük güç tüketimi ile birlikte sunuyor.  Oyun tutkunlarının performans ihtiyaçlarına yönelik ürünleri ile öne çıkan HyperX, DDR4 RAM ailesinin en yeni üyesi HyperX Savage DDR4 modellerini duyurdu. […]

16.09.2015 | ulasufuk

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, DDR4 RAM ürün ailesine yeni eklenen HyperX Savage modellerini duyurdu. HyperX Savage DDR4 bellekler hız aşırtma tutkunları ve oyuncuların ihtiyacı olan yüksek performansı, düşük güç tüketimi ile birlikte sunuyor. 

Oyun tutkunlarının performans ihtiyaçlarına yönelik ürünleri ile öne çıkan HyperX, DDR4 RAM ailesinin en yeni üyesi HyperX Savage DDR4 modellerini duyurdu. HyperX Savage DDR4 oyuncular ve hız aşırtma tutkunları için yüksek hız ve performans sunuyor.

3000MHz’e ulaşan hızlarda çalışan HyperX Savage DDR4 bellekler video işleme, 3D render ve oyunlar için çok yüksek performans sağlıyor. Intel Core i5 ve i7 işlemciler ile birlikte Z170 ve X99 yonga setleriyle uyumlu, XMP destekli bellek profilleri sayesinde kullanıcılar HyperX Savage RAM’ler ile BIOS üzerinde detaylı ayar yapmadan da hız aşırtma yapabiliyorlar.

64GB kapasiteye kadar modül ve kitlerde kullanıcılara sunulan HyperX Savage DDR4 bellekler 1,2V ile 1,35V arasında çalışarak DDR3 belleklere göre çok daha az güç harcayarak, daha stabil bir biçimde çalışabiliyorlar.

 

Popüler Haberler


Yeni hikayelere yelken açıyoruz.


• Acer, yeni 11. Nesil Intel® Core™ H-serisi işlemci ile GeForce RTX


Riot Games, geliştirdiği rekabetçi, 5’e 5, karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu VALORANT için oyuncularına yenilikler sunmaya devam ediyor.


Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Sumo Digital, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinden