DotA 2 İddia Heyecanı Tam Gaz Devam Ediyor

Yüzlerce liralık Steam Cüzdan kodu kazanma şansı ikinci gün maçları ile devam ediyor DotA 2 İddia’da heyacan ikinci gün maçlarıyla ara vermeden devam ediyor.

İlk günkü çekişmeli maçların ardından bir üst tura çıkan takımlar birincilik için mücadele ederken DotA 2 İddia üyelerinin yüzlerce lira değerinde Steam Cüzdan kodu kazanma şansı da devam ediyor. DotA 2 İddia sitesine ücretsiz kaydolarak 3-8 Ağustos arasındaki maçların sonuçlarını tahmin edin, kazanmanın sevincine siz de ortak olun. DotA 2 The International turnuvasındaki ilk gün maçlarının sonuçlarını ve yapılacak maçların takvimini bulabileceğiniz DotA 2 İddia sitesine Facebook hesabınızı kullanarak ücretsiz üye olabilirsiniz. Ardından DotA 2 İddia sponsorları tarafından sağlanan ve hiçbir şekilde parayla satılmayan “Gazoz Kapakları” ile maç sonuçlarını tahmin etmeye başlayabilirsiniz. 3-8 Ağustos tarihleri arasında oynanacak DotA 2 The International maçlarının sonuçlarını en doğru şekilde tahmin eden ilk beş DotA 2 İddia üyesini ise EPIN sponsorluğuyla sağlanan toplamda 1000 TL’ye ulaşan Steam Cüzdan kodu bekliyor. Bu ödülün dağılımı ise şöyle olacak:

Birinciye;
500 TL Değerinde Steam Cüzdan İkinciye;
250 TL Değerinde Steam Cüzdan Üçüncüye;
150 TL Değerinde Steam Cüzdan Dördüncüye;
75 TL Değerinde Steam Cüzdan Beşinciye;
25 TL Değerinde Steam Cüzdan  Hadi, siz de hemen http://dota2iddia.com/ adresine gidip siteye kaydolun ve bu harika ödülü kazanacak şanslı beş kişiden biri olma şansını yakalayın!


Yorum Yazın