World of Tanks Blitz’in 1.9 Güncellemesi Yayınlandı

Yepyeni sinsi Alman orta tankları ile gücünüze güç katacaksınız.

Android ve iOS için geliştirilerek World of Tanks’in soluk kesen aksiyonunu mobil platforma taşıyan World of Tanks Blitz’in 1.9 güncellemesi yayınlandı. Oyuncular atik ve etkili 10. seviye Leopard I’in başı çektiği yeni Alman orta sınıf tankları ile savaş alanının tozunu attırabilecekler. Yeni tanklar arasında ön plana çıkan bir diğer çevik ve iddialı araç ise düşman izcilerinin peşine düşüp canlarına okumak için ideal bir tank olan 4. seviye Pz.Kpfw. III.

Seviye 5 ile 7 arasında gelen yeni savaş araçları arasında Pz.Kpfw. III/IV, VK 30.01 (D) ve VK 30.02 (D) bulunuyor. Tüm bu tankların hızı ve görüş alanları oldukça yüksek. Eğimli ön zırhları sayesinde bu araçlar, düşmanlarınıza beklenmedik saldırılar gerçekleştirmekte birebir.

Dar tareti, ortalamanın üzerindeki manevra kabiliyeti ve esaslı atış hızı sayesinde 8. seviye Indien-Panzer, hemen her açıdan saldırı gerçekleştirmek için ideal. Size sadece arkanıza yaslanmak ve rakiplerinizi uzaktan teker teker indirmenin keyfini çıkarmak kalıyor.

  1. seviye Leopard PT A, yüksek kamuflaj unsurları ve mobilitesi ile savaş alanında boy gösteriyor. Hızlı yapısı ve devasa, yüksek penetrasyonlu silahı sayesinde bu tank gerçek bir ölüm makinası. Leopard’ınız ile savaşlarda atak olmaktan çekinmeyin zira tam da bunun için geliştirildi.

World of Tanks Blitz ile ilgili en güncel haberleri almak için http://wotblitz.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik Paketleri:

ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/1_9/WoT_Blitz_Update_1_9_ENG.rar

Çizimler:

ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/1_9/WoT_Blitz_Update_1_9_Artwork.rar

Logolar:

ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/1_9/WoT_Blitz_Update_1_9_Logo_ENG.rar

Ekran Görüntüleri:

ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/1_9/WoT_Blitz_Update_1_9_Screens.rar


Yorum Yazın