Tüm İnsanlığı Bir Araya Getiren Son Umut Çağrısı!

Hounds: The Last Hope’un açık betası 17 Nisan Cuma günü oyuncuları ile buluşuyor!

Netmarble EMEA’nın Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu bölgesinde aynı anda 3 farklı dilde yayınlanacak olan Hounds: The Last Hope 17 Nisan Cuma günü açık betası ile oyuncuları ile buluşuyor.

Oyunun açılışı öncesinde Hounds Birliği Komutanı James William Parker’ın savaş öncesi insanlığın son umudu için yaptığı telsiz çağrısı videosu yayınlandı!

İnsanlığın umudu, insanoğlunun etrafında şekillenmiş Dünya’nın istila edilmesiyle darmadağın oldu, Dünya artık tükendi. Birliklerin aralarında kurduğu ittifaklar büyük kayıplar verdi. Umut gitgide azalıyordu. Ta ki, her şey yok olup, tekrar içlerinde umut olanların diriltmesiyle ayağa kalkana kadar.

Koltuğunda oturup bunu okurken, nice askerin karanlığın içerisine, insanlığın umudunu tekrar diriltebilmek için koştuğunu hayal et. Daha çok mühimmat için, daha çok düşman, karanlığın içinde çıktıkları yerde yok edilmeli. Bu onura ulaşacak insanlardan birisi ol ve karanlığın hükmüne son ver!

Hounds Birliği’ndeki yerin hazır. Hemen sen de birliğe katıl!

Hounds’un resmi internet sitesi için http://www.houndsonline.com/tr/ sayfasını ziyaret edin.

En son haberler, özellikler, güncellemeler ve daha fazlası için https://www.facebook.com/HoundsTLH sayfasını ziyaret edin.


Yorum Yazın

Connect with Facebook