Sony PlayStation, Teknosa, PayPal ve Aral İşbirliği ile Türkiye ve Dünya Çapında Ses Getirecek PES Organizasyonun İstanbul Ayağı Başlıyor

Sony PlayStation, Teknosa, PayPal ve Aral işbirliği ile 10 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek Eskişehir, Ankara, İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirilen organizasyonlarla, futbol tutkusu doyasıya yaşanmaya devam ediyor. Düzenlenen etkinlik kapsamında birinci olan katılımcı Konami’ nin global olarak her yıl düzenlediği ‘PES Dünya Finali’ne katılmaya hak kazanacak. Birinci hem UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçı heyecanına ortak olmak,  hem de maç öncesi bu benzersiz atmosferde yarışarak kendi kaderini belirleme şansı yakalamak için Berlin’e gidecek!  PES Dünya Finali , UEFA Şampiyonlar Ligi Finali ile aynı gün, yani 6 Haziran 2015’te, final maçından önce Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak.

Futbol oyunlarına gönül vermiş herkesin katıldığı PES2015 elemelerinin Eskişehir ve Ankara ayağı geçen haftalarda gerçekleşti. Farklı etkinlikler ve sürpriz hediyelerin olduğu turnuvaların İstanbul ayağı 18-19 Nisan tarihlerinde 12:00-19:00 arası Cevahir AVM Teknosa’da gerçekleştirilecek. Final maçları 19 Nisan Pazar günü saat 16:00’da başlayacak.

Turnuvaya kayıt olmak için tıklayınız :  www.turkeygamefestival.com/pesligi


Yorum Yazın

Connect with Facebook