Bigpoint’ten 23 Nisan’a özel %25 Ekstra XP!

Dünyanın önde gelen oyun geliştirici ve yayıncısı Bigpoint, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve  Çocuk Bayramı’nda DarkOrbit ve Seafight oyuncularını neşelendirecek sürprizler yapıyor!

Türkiye’nin en sevilen oyunlarının başında gelen ve her gün 80 milyondan fazla aktif oyuncusuyla ücretsiz tarayıcı tabanlı oyunlar listesinde ilk sıralarda yer alan DarkOrbit, 23 Nisan’da “Çocuklar gibi şeniz!” mottosuyla Türk kullanıcılarına daha keyifli dakikalar vaadediyor.

Oyuncularının keyifle topladıkları bonus kutularını 23 Nisan temasına özel olarak Türk bayraklarıyla donatacak olan Bigpoint, Büyük Önder Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu önemli günde, DarkOrbit Evreni’ni Türk bayraklarıyla süsleyecek.

23 Nisan boyunca her hamlelerinde %25 daha fazla tecrübe puanı kazanacak olan oyuncular, bonus kutularından çıkacak ekstra hediyeler ile, keyiflerine keyif katacak.

Bigpoint’in online korsanlık macerası Seafight oyuncuları ise, ürkütücü deniz yaratıkları ve acımasız korsanlarla dolu denizlerde verdikleri amansız mücadelelerde, 23 Nisan boyunca ekstra %50 daha fazla tecrübe puanıyla beraber, düşmanlarını korkudan tir tir titreten bir itibar kazanacaklar!

 

seafight_teaser_851x351


Yorum Yazın

Connect with Facebook