Neverwinter: Elemental Evil’ın Çıkış Tarihi Değişti

Anlaşılan o ki Baldur’s Gate’in efsanevi karakterleri Minsc ve Boo’nun pençelerini bileyip nüktedan zekalarını keskinleştirmek için biraz daha zamana ihtiyaçları var. Pek çok yeni oyun içi özelliğin yanısıra bu sevilen ikilinin oyun dünyasına dönüşünü de müjdeleyen Neverwinter: Elemental Evil’ın çıkış tarihi ertelendi. Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Dungeons & Dragons evreninde yepyeni maceralar katacak olan yeni modül Elemental Evil’in yeni çıkış tarihini 7 Nisan olarak duyurdu.

Bir 13. Cuma’ya denk gelen Perfect World ve Cryptic Studios açıklamasında, oyundaki en yüksek karakter seviyesinin artırılması ve Ant İçmiş Paladin isimli yeni sınıfın da dahil olduğu ve neredeyse tüm oyun içi sistemleri değiştirip geliştirecek olan Elemental Evil’ın beklendiğinden daha da iddialı bir şekilde geliştiğine vurgu yapılıyor. Bu iddialı geliştirmelerin söz verildiği şekilde oyunculara ulaşması ve beklenen kalitede bir genişleme paketinin çıkması için Neverwinter ekibinin birkaç haftaya daha ihtiyacı olduğu söyleniyor. Erteleme kararı bu sebeple alındı. Efsanevi karakterler Minsc ve Boo oyuncuları 7 Nisan’da karşılayacak ve onlara Neverwinter: Elemental Evil’daki maceralarında eşlik edecekler.

Neverwinter: Elemental Evil’ın bir önemi de, Wizards of the Coast ile Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios arasındaki uyumlu işbirliğinin devamını müjdelemesi. Wizards of the Coast’un efsanevi masaüstü oyununa eklenen modüller Cryptic Studios tarafından Neverwinter’a eklenmeye ve Perfect World Entertainment tarafından yayınlanmaya devam edecek.

Cryptic Studios 2015’de gelecek yeni modüllerde Neverwinter’a heyecanla beklenen ve merak edilen pek çok özellik ve içerik güncellemeleri entegre edecek. Yıl boyunca, oyuncular Dungeons & Dragons evreninden ikonik karakterlerle etkileşimde olacak.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi edinmek ve oynamak için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

 


Yorum Yazın

Connect with Facebook