My Free Zoo Hayatın Kökenini Araştırıyor

Upjers bir klasik haline gelen My Free Zoo oyununda nesli tükenmiş hayvanları tekrar hayata döndürüyor.

Oyun geliştirici ve aynı zamanda yayınlayıcı olan upjers, My Free Zoo oyuncularına tamamen yeni imkanlar sunan oyun içerikleriyle bir sürpriz düzenliyor (http://www.myfreezoo.de/). Yeni olan müzede geçmişe yolculuğa çıkılıyor ve hayatın kökü keşfediliyor.

My Free Zoo’nun sunduğu bu yeni imkanın hedefi ise, çoktan nesli tükenmiş hayvanları tekrar hayata dönüştürmek ve hayvanat bahçesinde sergilemek (https://de.upjers.com/my-free-zoo). Başta  bilimsel araştırmacılar, paleontologlar, fosil avına gönderiliyor. Çeşitli çağların çeşitli hayvanlarını müzeye getiriyorlar. Müzede ise iskeletler birleştirilip sergileniyor.

Ama en önemlisi ise, araştırmacılar laboratuvarda fosil parçalarını inceleyecekler. Eğer yeterince fosil parçaları bulundu ise, hayvanın DNA’sı deşifre edilebilecek. Nesli tükenmiş hayvanların üremesinde ise günümüzdeki soyundan gelen hayvanat bahçesi üyeleri yardımcı olacaklar. Böylece kısa zamanda My Free Zoo’da Dodo, Güney Afrika Zebrası ve Tasmanya Kaplanı bulabilirsiniz.

Böylece sadece bir çok araştırmacının hayali – nesli tükenmiş hayvan türlerini yeniden canlandırmak -gerçek olmuyor, aynı zamanda hayvanat bahçesi yönetimleri  heyecanlı ve yeni bir görevle karşı karşıya kalıyorlar. Bununla birlikte My Free Zoo oyununa bir heyecan verici fonksiyon daha eklemiş oluyor (https://de.upjers.com/my-free-zoo).


Yorum Yazın

Connect with Facebook