Acer Revo One, Her Alana Sığabilen Eksiksiz Eğlence Merkezi

• Ultra HD 4K2K için çift ekran desteği ve 7.1 kanal ses çıkışı

• İki SATA bağlantı noktasıyla 6TB’a kadar genişletilebilen 2TB depolama alanı, RAID 0/1/5 desteği
• Revo uygulamalarını kullanarak masaüstünüzü akıllı telefonunuzla uzaktan kontrol edin

Acer CES’te Revo One RL85’in tanıtımını yaptı. Boyutları küçük, fakat yetenekleri büyük olan Revo One tüm ailenin eğlence merkezi olmak için tasarlanmış şık bir kişisel bilgisayardır. Multimedya paylaşımı, içerik akışı, çok büyük ölçüde depolama ve toplama Revo One’ın kilit özelliklerindendir. Yani tek bir cihaz artık daha fazla alan kaplayan ve kullanıcılar için daha fazla iş çıkaran farklı çözümlerin yerini alabilir.

Eksiksiz Eğlence Merkezi

Revo One Intel Core i5 veya i3 işlemcileri kullanan bir ev eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır. Full HD’nin (1080p) dört katı çözünürlük sağlayan iki ekran (HDMI ve Mini DisplayPort) ve Ultra HD (3840×2160) 4K2K video çıkışı desteklemesinin yanı sıra, 7.1 kanallı ses çıkışı zengin ve gerçekçi bir sinema benzeri deneyimi garanti eder. Revo One televizyon programları, filmler ve fotoğraf slayt gösterilerini izlemek için idealdir. Her biri 2 TB’a kadar içerebilen üç HDD depolama yuvasına sahiptir. Eğer bu kadar alan da yeterli değilse, Revo One 6TB’a kadar kolayca genişletilebilen iki SATA bağlantı noktası barındırır ve büyük ölçüde veriyi sorunsuzca desteklemek için RAID 0/1/5’i destekler. AC Protokolü sayesinde, Wi-Fi bağlantısı geleneksel BGN kullanan bilgisayarlara göre beş kata kadar daha hızlı olan hızlı kablosuz bağlantı sağlar .

Modern Tasarım

Revo One yalnızca büyük yeteneklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda şık bir görünüme de sahiptir. Yatak odasından oturma odasına, hatta çocukların oyun odasına kadar her ortama uygun olması için tasarlanmış olan bu cihaz son derece şıktır. Estetik eğimli kenarları ve yuvarlak köşelerinin yanında parlak ve gösterişli görünümüyle beyaz veya siyah renklerde temin edilebilir. Minimalist bir görünüşe sahip olmasına rağmen, Revo One kaliteli bir bilgisayardan beklenen tüm temel özellikleri ve hatta daha fazlasını barındırır. Üst yüzeyinde, Revo One kolay erişim için bir SD kart yuvasına ve LAN ile sabit disk durumunu tek bakışta belirten ışıklar bulunan dört LED akıllı göstergeye sahiptir. Arkasında ise iki USB 2.0, iki USB 3.0, HDMI ve mini DisplayPort dahil olmak üzere tüm diğer bağlantı noktalarının yanı sıra, kullanıcıların bir kalem kullanarak açabilecekleri bir güvenlik mandalı mevcuttur. Altındaysa, kullanıcılar sabit diskleri sistem çalışırken değiştirebilecekleri ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilirler.

Acer BYOC™ Uygulamaları

Revo One kullanıcılara nerede olurlarsa olsunlar, dosyalarına tüm cihazlarından tam erişim sağlayan Acer Build Your Own Cloud (BYOC™) özelliğini destekler. Acer artık kullanıcıların Acer markası taşımayan cihazlardan bile herhangi bir cihaz kullanarak tüm dosya, fotoğraf, müzik ve belgelerine eşsiz biçimde özel bir erişim yöntemi olan BYOC’u kullanmaları için gerekli olan her şeyle ön yüklü olarak gelmektedir. En iyisi de, kullanıcının kendi kişisel bulutu yine kendi kişisel cihazlarından çalıştırıldığı için her şey özel ve güvende kalır.

Kolay Erişilebilirlik

Acer erişilebilirlik ve kolay medya navigasyonunun keyifli bir eğlence deneyiminin anahtarı olduğunun farkındadır. Bu nedenle, Revo One opsiyonel bir çok kullanışlı uzaktan kumanda ile birlikte gönderilir. Bu aksesuar metin ve aramaları yazmak için eksiksiz bir klavyeye ve medya kontrolü için geniş bir izleme padine sahiptir.  Acer Smart Control sayesinde, iOS ve Android cihazlar için özel bir uygulama ile kullanıcılar Revo One’ı uzaktan kontrol edebilir ve doğrudan akıllı telefonlarından içerik akışı sağlayabilirler.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Revo One RL85 Avrupa’da Ocak ayından itibaren 269€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilecektir.Yorum Yazın