Oyun Tableti Wikipad Taşınabilir Oyun Deneyimini Yeniden Tanımlıyor!

Konsol kalitesinde oyun deneyimini premium Android tablet teknolojisiyle birleştiren Wikipad Türkiye pazarına giriş yaptı. Türkiye’nin en büyük online oyun kanalı MultiplayerLIVE’ın Point Hotel Barbaros, The Game’deki birinci yıl kutlamasında lansmanı gerçekleşen Wikipad oyunseverlerle buluştu. Etkinliğe katılan oyunseverler 7 inç boyutundaki tablet ve duyarlı oyun kontrolörünün eşsiz uyumundan oluşan Wikipad’i deneyimleme fırsatı elde ettiler.

Maksimum seviyede duyarlılık için mikro USB ile bağlantı kuran ve çiftli analog stickin yanı sıra oyuncular için özel olarak tasarlanmış tuşlar ile ergonomik bir tasarımı yansıtan Wikipad’in hafif kontrolörü etkinlikte büyük ilgi gördü. M&T Eletronics tarafından dağıtımı gerçekleştirilen Wikipad, tüm Türkiye’deki Media Markt mağazalarında 24 Aralık 2014 itibariyle 699TL’den satışa sunulacak.

Wikipad oyunseveler için özel olarak geliştirildi!

Wikipad, çoklu dokunmatik özelliğe sahip olan kapasitif ekran ve 16 GB dahili depolama alanının yanı sıra mikro USB bağlantı noktası, GPS, akselometre ve jiroskopla birlikte geliyor. 16:10 görüntü oranı ve 2 megapiksellik ön kameraya sahip olan tablet geniş ekran HD görüntü kalitesi ve HDMI giriş de sunuyor.

Wikipad’in teknik özellikleri ve oyunlarla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen http://wikipad.com adresini ziyaret ediniz.

 


Yorum Yazın