-->
My Little Farmies – Yeni Ücretsiz Tarayıcı Oyunu

Upjers yeni çiftlik oyunu My Little Farmies ‘ı Türkiye için yayına alıyor Ücretsiz tarayıcı oyunu My Little Farmies (https://mylittlefarmies.upjers.com/tr/) artık Türkiye den oynanabilir. Renkli ortaçağ çiftlik oyunu Upjers ve King Art Games tarafından geliştirilmiştir ve yayınlanmaktadır. My Little Farmies de oyuncular kendi arazilerini geliştirir ve tarım ürünlerini üretirler. Tavuk, koyun, inek ve diğer hayvanları büyütür; […]

05.05.1414 | ulasufuk

Upjers yeni çiftlik oyunu My Little Farmies ‘ı Türkiye için yayına alıyor

Ücretsiz tarayıcı oyunu My Little Farmies (https://mylittlefarmies.upjers.com/tr/) artık Türkiye den oynanabilir. Renkli ortaçağ çiftlik oyunu Upjers ve King Art Games tarafından geliştirilmiştir ve yayınlanmaktadır.

My Little Farmies de oyuncular kendi arazilerini geliştirir ve tarım ürünlerini üretirler. Tavuk, koyun, inek ve diğer hayvanları büyütür; un değirmenleri, meyve suyu sıkıcıları ve dokuma fabrikaları kurar. Ağaç, çalı, çiçek ve kuyu gibi süslemeler ile arazilerini müşteri çekmek için süslerler.

My Little Farmies ‘ı benzersiz kılan oyuncularına en iyi oyun özelliklerini ve kaynak yönetimini akıllı bir kombinasyon ile sunmasıdır. Burada oyuncular hayvan yetiştiriciliği gibi tarımsal görevleri yönetir ve bu süreçte kaynakları işletir. Bu tür “My Free Farm” ve “My Free Zoo” gibi simülasyon oyunlarına benzer olarak My Little Farmies oyunculara geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

My Little Farmies ‘a https://tr.upjers.com/my-little-farmies adresinden ulaşabilirsiniz.

 

FB_MLF_release

Popüler Haberler


RTX Laptoplara Geliyor, RTX 3060 Şubat Ayında Masaüstü Bilgisayarlarda ve Gelecek Ayın RTX Oyunları


Steam üzerinden erişilebilen bu deneyimde 2021’de piyasaya çıkacak son teknoloji ekipmanları sanal olarak görmek ve FPS türünde bir mini oyun oynamak mümkün.


6000 mAh dev pili ve güçlü Helio G80 işlemcisiyle en iyi oyun deneyimi için POVA, şimdi Türkiye’de…


Şu andan 25 Ocak tarihine kadar aralarında altı eşsiz sprey ve Kyogisha Hanzo epik kostümünün de bulunduğu toplamda yedi yeni ödül sizi bekliyor