-->
World of Tanks’de Tüm Uluslar “Uluslar Savaşı”nda Kozlarını Paylaşacak

8.11 güncellemesi ile ‘’Yüzleşme’’ haritası sahnede! 11 Şubat 2014 – Wargaming bugün World of Tanks 8.11 güncellemesinin Avrupa ve Rusya’da çıktığını duyurdu. Asya’lı oyunseverler yeni oyun modu ve savaş arenalarına 12 Şubat’ta, Kuzey Amerika ve Güney Kore’deki oyunseverler ise 13 Şubat’ta kavuşacaklar. Çin ve Japon tankları dışındaki tüm aşamalardaki eşitlenmiş ağırlığa sahip zırhlılar için mevcut […]

11.02.1414 | ulasufuk

8.11 güncellemesi ile ‘’Yüzleşme’’ haritası sahnede!

11 Şubat 2014 – Wargaming bugün World of Tanks 8.11 güncellemesinin Avrupa ve Rusya’da çıktığını duyurdu. Asya’lı oyunseverler yeni oyun modu ve savaş arenalarına 12 Şubat’ta, Kuzey Amerika ve Güney Kore’deki oyunseverler ise 13 Şubat’ta kavuşacaklar.

Çin ve Japon tankları dışındaki tüm aşamalardaki eşitlenmiş ağırlığa sahip zırhlılar için mevcut olan yeni deneysel savaş modu Yüzleşme sayesinde farklı ülkelerin özel zırhlıları, rakip takımın farklı ülkelerdeki zırhlıları ile karşı karşıya gelebilecek. Yeni deneysel oyun modu olarak sunulan Yüzleşme, henüz dengeleme sürecine girmemiş durumda.

Bunun yanısıra 8.11 güncellemesi, Avrupa dekorundaki yeni kış haritası “Kasırga”yı, Himmelsdorf haritasının kış versiyonu olan “Himmelsdorf’da Kış” haritasını, son olarak yağışlı ve ateşli olarak yenilenmiş “Ruinberg Yanıyor” adlı haritayı da içerecek.

 

BASIN BÜLTENİ

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.