-->
TicToc, League of Legends Hayranlarını, Dünya Şampiyonu SKT T1 ile Buluşturdu!

En yeni ve en akıllı mobil mesajlaşma uygulaması TicToc, dünyanın en çok oynanan çevrimiçi oyunu League of Legends’ın (LOL) Türkiye Kış Finali sonrasında, 2013 yılının Dünya Şampiyonu olan Güney Koreli SKT T1 takımını İstanbul’da oyun tutkunları ile buluşturdu. Türkiye’ye gelen e-sporcular 3 Şubat 2014, Pazartesi günü Point Otel’de hayranlarıyla keyifli bir gün geçirdi. TicToc, Dünya […]

04.02.1414 | ulasufuk

En yeni ve en akıllı mobil mesajlaşma uygulaması TicToc, dünyanın en çok oynanan çevrimiçi oyunu League of Legends’ın (LOL) Türkiye Kış Finali sonrasında, 2013 yılının Dünya Şampiyonu olan Güney Koreli SKT T1 takımını İstanbul’da oyun tutkunları ile buluşturdu. Türkiye’ye gelen e-sporcular 3 Şubat 2014, Pazartesi günü Point Otel’de hayranlarıyla keyifli bir gün geçirdi.

TicToc, Dünya çapında 15 milyon, Türkiye’de ise 1 milyona yaklaşan kullanıcısı ile Dünya’nın en çok oynanan PC  oyunu olan LOL’ün, 2013 Dünya Şampiyonlar Ligi şampiyonu, SKT T1 takımını Türkiye’deki hayranlarıyla buluşturdu.

3 Şubat 2014, Pazartesi günü Point Barbaros Hotel The Game’de oyunseverler ve hayranlarıyla buluşan SKT T1, ardından turnuvalara katılarak, oyundaki maharetlerini sergiledi. Mobil mesajlaşma uygulaması TicToc, son yılların yükselen trendi e-spora destek verme misyonuyla Türkiye’ye getirdiği SKT T1 grubunun en popüler üyesi Faker, Türk hayranlarıyla oyunda ekip olarak kurguladıkları stratejilerini anlattı.

Tictoc sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte hayranları ile buluşan SKT T1, şanslı TicToc kullanıcıları ile maç yaptı. Faker’dan LOL taktikleri alan oyuncular, ekiple bol bol fotoğraf çektirdi. Türk oyuncuları izleyen ekip, hayranlarıyla da sohbet etti. Tictoc’a kaydolan kullanıcıları Ip takviyeleri ve bir çok sürpriz hediyenin beklediğini söyleyen ekip, Türkiye’yi çok beğendiğini belirtti. Aynı zamanda SKT T1, Türk oyuncuların oyunda çok aktif ve başarılı olduğunu, rekabet konusunda da doğuştan yetenekli olduklarını söyledi.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin