-->
Killzone Shadow Fall’un Dünya Genelindeki Satışı 2.1 Milyonu Aştı

Dünya genelinde pek çok kullanıcının beğenisini kazanan PlayStation®4 oyunu Killzone™ Shadow Fall’un satışları 2.1 milyonu aştı.  Killzone™ serisinin devam oyunu olan Killzone™ Shadow Fall, PS4 platformunun büyümesine önemli bir katkı sağladı. Sony, PlayStation®4’e özel oyunu Killzone™ Shadow Fall’un, 15 Ocak 2014 tarihi itibarıyla 2.1 milyon kopyadan*1 fazla sattığını açıkladı. Dünya genelinde pek çok kullanıcının beğenisini […]

03.02.1414 | ulasufuk

Dünya genelinde pek çok kullanıcının beğenisini kazanan PlayStation®4 oyunu Killzone™ Shadow Fall’un satışları 2.1 milyonu aştı.  Killzone™ serisinin devam oyunu olan Killzone™ Shadow Fall, PS4 platformunun büyümesine önemli bir katkı sağladı.

Sony, PlayStation®4’e özel oyunu Killzone™ Shadow Fall’un, 15 Ocak 2014 tarihi itibarıyla 2.1 milyon kopyadan*1 fazla sattığını açıkladı. Dünya genelinde pek çok kullanıcının beğenisini kazanan oyun, PS4 platformunun büyümesine önemli bir katkı sağladı. Ödüllü Killzone™ markası, zengin oyun deneyiminin yanında ilgi çekici bir hikâye de sunuyor.

Sony Computer Entertainment Worldwide Studios başkanı Shuhei Yoshida “PS4’ün çıkışından bu yana çok sayıda kullanıcının Killzone™ Shadow Fall’dan keyif aldığını bilmek heyecan verici. Bu oyun, Hollanda’da bulunan Guerrilla Games*2 geliştirici ekibinin yaratıcılığını konuşturduğu ve Sony Computer Entertainment Worldwide Studios’un sunduğu müthiş bir oyun. Sony Computer Entertainment, heyecan verici oyunlar geliştirmeye devam edecek. An itibarıyla sadece PS4’te yaşanabilecek eğlence deneyimleri olarak, içinde Driveclub™, inFAMOUS Second Son™ ve The Order: 1886™ oyunlarının da dâhil olduğu 30’dan fazla oyun geliştiriliyor.” sözleriyle konuştu.

PlayStation® platformlarına özel olarak çıkan Killzone™ serisi, Interplanetary Strategic Alliance (ISA) ve Helghast İmparatorluğu’nun arasındaki mücadeleyi konu alıyor. Devam oyunu olan Killzone™ Shadow Fall, ISA’nın kalesi olarak bilinen Vekta gezegeninde geçen yeni bir bölüm sunuyor. Oyuncular, Black Hand’in gezegeni yok etmesine mani olmak için çeşitli mücadelelere göğüs geren Vekta Hükümeti’nin elit askeri/istihbarat subayı Lucas Kellan olarak oynuyor. Guerrilla Games, oyunun Kuzey Amerika ve Avrupa’daki çıkışından sonra, tek oyunculu ve çok oyunculu modlar için daha iyi destek sunabilmek adına güncellemeler yayımlamaya devam ediyor. Ekip ayrıca şu an Killzone™ topluluğu için iki ücretsiz çok oyunculu haritayı hazırlarken aynı zamanda ek özellikler içeren bir adet çok oyunculu ek paket için de çalışmalar sürüyor. İndirilebilir içeriğin çıkış tarihleri kısa bir süre sonra duyurulacak.

Sony Computer Entertainment, PS4’ün dünyasını sürekli büyütmeye, etkileyici yazılımlar ve ağ hizmetlerinin tanıtımlarıyla devam edecek.

*1 Hem Blu-ray Disc™ satış miktarını hem de PlayStation®Store’un indirilebilir sürümlerini içerir.

*2 Killzone markasını geliştiren, Sony Computer Entertainment Worldwide Studios çatısı altındaki bir stüdyo.

 

PS4_KillzoneSF_2D_ENG

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.