-->
TTNETPLAYSTORE’DA YARIYIL ŞENLİĞİ

Playstore’dan Oyunseverlere Yarıyıl Tatiline Özel Kampanyalar TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, kampanyaları ve sürprizleriyle yarıyıl tatiline renk katacak.  Oyunseverler tatil boyunca “SüperCan 2” oyununu Playstore’dan ücretsiz olarak indirebilecekler. “İstanbul Kıyamet Vakti” oyununun paketlerinde ise %25 indirim fırsatı sunulacak. Oyunseverler ayrıca, “FIFA 14” ve “Battlefield 4”, “Crysis 3” gibi popüler oyunları 2 TL’den başlayan taksitlerle alabilecekler. […]

24.01.1414 | ulasufuk

Playstore’dan Oyunseverlere Yarıyıl Tatiline Özel Kampanyalar

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, kampanyaları ve sürprizleriyle yarıyıl tatiline renk katacak.  Oyunseverler tatil boyunca “SüperCan 2” oyununu Playstore’dan ücretsiz olarak indirebilecekler. “İstanbul Kıyamet Vakti” oyununun paketlerinde ise %25 indirim fırsatı sunulacak. Oyunseverler ayrıca, “FIFA 14” ve “Battlefield 4”, “Crysis 3” gibi popüler oyunları 2 TL’den başlayan taksitlerle alabilecekler.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore sürprizleri ve kaçırılmayacak kampanyalarıyla yarıyıl tatilini bir şenliğe dönüştürüyor.

Playstore, yarıyıl tatiline girecek öğrencilere güzel bir hediye sunuyor. Türkiye’nin çocuk kahramanı SüperCan’ın son oyunu “SüperCan 2”,  tatil boyunca Playstore’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Playstore’da oyunseverleri bu sürpriz hediye ile birlikte kaçırılmayacak kampanya ve indirimler bekliyor.

“İstanbul Kıyamet Vakti” oyununun paketlerinde %25 indirim fırsatı sunulurken; “FIFA 14”, “Battlefield 4”, “Need for Speed Rivals”, “Crysis 3” gibi bu yılın en popüler Electronic Arts oyunları, 28 Ocak tarihine kadar aylık 2 TL’den başlayan taksitlerle oyunseverleri bekliyor olacak.

Oyunseverler Playstore’un hediye ve indirimleriyle yarıyıl tatili boyunca oyuna doyacaklar.

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin