-->
Dünyanın En Çok Oynanan Oyunu League of Legends, 3 Özel RP Paketi ile Playstore’da

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, tüm dünyada en çok oynanan oyun olan League of Legends’ın 3 özel RP paketini oyunseverlerle buluşturuyor. Seslendirmesinden metinlere kadar Türkçe olan yapısı, sürekli güncellenen içeriği ve ödüllü turnuva ortamıyla her seviyedeki oyuncuya hitap eden League of Legends, üç özel paketle Playstore’da oyunseverlere sunuluyor. TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, merakla beklenen […]

21.01.1414 | ulasufuk

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, tüm dünyada en çok oynanan oyun olan League of Legends’ın 3 özel RP paketini oyunseverlerle buluşturuyor. Seslendirmesinden metinlere kadar Türkçe olan yapısı, sürekli güncellenen içeriği ve ödüllü turnuva ortamıyla her seviyedeki oyuncuya hitap eden League of Legends, üç özel paketle Playstore’da oyunseverlere sunuluyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, merakla beklenen bir oyunu daha oyunseverlerle buluşturdu. Dünyada en çok oynanan oyun olan League of Legends, üç özel RP paketi ile Playstore’da yerini aldı. Bu üç özel paket, oyun içerisinde ekstra içeriklere sahip olmanıza yardımcı olacak Riot Puanı (RP) içeriyor. 50 TL’lik pakette 4.000 RP, 100 TL’lik pakette 8.750 RP, 150 TL’lik pakette ise 13.250 RP yer alıyor.

Türkiye’de 3 milyonun üzerinde kayıtlı oyuncusu olan League of Legends, seslendirmesinden metinlere kadar Türkçe olan yapısı, sürekli güncellenen içeriği, ödüllü turnuva ortamıyla her seviyedeki oyuncuya hitap ediyor.  Bu yıl Türkiye sunucusunda yapılacak turnuvalarda büyük bir eğlence ve büyük ödüller oyunseverleri bekliyor. “Haftalık Kafe Turnuvaları”, “Hafta Sonu Turnuvası”, “Temalı Turnuvalar” ve “Üniversite Turnuvaları”nın yanı sıra rekabet seviyesinin iyice yükseldiği Şampiyonluk Ligi mücadelesi, League of Legends’taki heyecan seviyesini yukarılara taşıyor.

Playstore tüm oyunseverleri League of Legends’ın macera dolu dünyasına davet ediyor.

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin