Yılbaşı için Playstation oyun hediye seçeneklerini kaçırmayın

Sony PlayStation yeni yıla girerken yaptığı indirimle oyun tutkunlarının yüzünü güldürüyor. PlayStation3 ve PlayStationVita oyunları, 49 TL’den başlayan indirimli yeni fiyatlarla sunuluyor.

Sony PlayStation, yeni yılda oyun tutkunları için özel bir kampanya sunuyor. Heyecan verici PlayStation dünyasında yeni maceralara yelken açmak isteyenlerin yüzünü güldürecek kampanya, içlerinde oyun dünyasının en popüler aksiyon oyunlarından God of War: Ascension’ın da bulunduğu 10 adet PlayStation3 ve PlayStationVita oyununun, 49 TL’den başlayan indirimli yeni fiyatlarıyla tüketiciyle tekrar buluşmasını sağlayacak.

Kampanya kapsamında PlayStation3 için God of War: Ascension 89 TL’ye; All Stars Battle Royale ve Little Big Planet: Karting 49 TL’ye,; PlayStation  Vita için ise Uncharted: Golden Abyss ile Resistance: Burning Skies 69 TL’ye; Unit 13, Little Big Planet, All-Stars: Battle Royale, Wipeout ve Gravity Rush 49 TL’ye indirildi.

İndirimli PlayStation oyunları, Sony Center’lar ile Teknosa, Media Markt, Vatan, Overgame ve Mavi Bilgisayar mağazalarında yeni yılda yeni maceralara atılmak isteyenleri bekliyor.


Yorum Yazın

Connect with Facebook