Playstore Hafta Sonu Kampanyalarına Devam Ediyor

En popüler oyunlar %75’e varan indirimlerle Playstore’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, kaçırılmayacak indirim kampanyalarını hız kesmeden sürdürüyor. Playstore’un yeni kampanyası kapsamında birbirinden popüler oyunlar %75’e varan indirimlerle satışa sunuluyor. Bu haftanın indirimli oyunlar listesinde 20’den fazla oyun yer alıyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlerin merakla beklediği indirim kampanyalarına devam ediyor. Oyun tutkunları 29 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında en popüler oyunları %75’e varan indirimlerle alabilecekler.

Bu haftanın kampanyalı oyunlar listesinde 20’den fazla oyun var. Kampanyada öne çıkan oyunlar arasında; “Battlefield 3”, “Battlefield 3 Premium Service”, “Crysis 3”, “Simcity”, “Final Fantasy XIV: A Realm Reborn”, “Super Street Fighter IV: Arcade Edition”, “Dishonored GOTY Edition”, “The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition”, “Doom 3 Bfg Edition”, “Fallout 3 Goty Edition”, “prototype” ve “prototype 2” gibi birbirinden başarılı oyunların yer alması dikkat çekiyor .

Playstore bu önemli oyunları, uygun ödeme koşulları ve indirim oranlarıyla sunarak oyunseverlere keyifli bir hafta sonu yaşatacak.

Kampanya detayları ve diğer kampanyalı oyunlar için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

http://www.playstore.com/#!/kampanya/black_friday

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

 

Playstore---Kampanya

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın