Playstore büyük indirimlerine devam ediyor

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyunseverler tarafından merakla beklenen kampanyalarına devam ediyor. Aralarında “BioShock” serisi ile “Borderlands” oyunlarının da yer aldığı toplam 10 oyun, %75’e varan indirimlerle oyunseverleri bekliyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore bu hafta sonuna da büyük indirimlerle giriyor. Oyunseverler, sunulan özel kampanya sayesinde toplam 10 oyunu, %75’e varan indirimlerle satın alabilecekler.

Bu haftanın kampanya listesinde, oyun dünyasını etkileyen efsanevi Bioshock serisi ile Pandora gezegeninde geçen macera dolu hikâyesi ve grafikleriyle hayran bırakan “Borderlands” oyunları dikkat çekiyor.

Oyunseverler bu özel kampanyadan yararlanarak; “Borderlands”, “Borderlands GOTY”, “Borderlands 2”, “Borderlands 2 GOTY”, “BioShock”, “BioShock 2”, “BioShock Infinite”, “Spec Ops: The Line”, “XCOM: Enemy Unknown” ve “The Bureau: XCOM Declassified” oyunlarını %75’e varan indirimlerle, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satın alabilecekler. TTNET’li oyunseverler ise 12 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanabilecekler.


Yorum Yazın

Connect with Facebook