DAO Games Yeni Yıl Etkinliklerine Başladı!

Oyuncular yeni yılda hediye “Nova’ların” keyfine varacak.

DAO Games, yeni yılın gelişini bütün oyuncularıyla birlikte kutlamak adına 26 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında Nova yükleyen herkese %25 bonus Nova veriyor. 100 Nova alana 25 Nova, 1000 Nova alana 250 Nova DAO Games’ten oyunculara yeni yıl hediyesi olarak veriliyor.

Kampanyaya katılıp hemen NOVA yüklemek için:

1388137255_ann_2013_events_TR

Elite Forces çeşitli hediyelerle oyuncuları ödüllendirecek

Elite Forces oyuncuları 2013 yılını geride bırakırken, son derece hareketli bir yıl geçirdiler. DAO Games ekibi, Elite Forces oyuncularına cömert hediyelerle teşekkür ediyor.

Oyun içerisinde en yüksek EXP’ye sahip 10 oyuncu, en yüksek HS puanına sahip 3 oyuncu, en yüksek savaş kazanma/kaybetme oranına sahip 3 oyuncu, en yüksek K/D oranına sahip 3 oyuncu ve en yüksek EXP’ye sahip lejyon üyeleri, 31 Aralık 2013 Salı günü DAO Games ekibi tarafından oyunculara duyurulacak ve hediyeler kendilerine gönderilecek.

1388137089_unnamed

Ödül detaylarına ulaşmak için:

Sıralama Tabloları:

Oyunu bir an önce indirmek ve bu heyecana dâhil olmak için:

1388137257_nova_slider

The Lost Titans’da Zeus’un öfkesi engel tanımıyor! 

The Lost Titans oyuncuları 2014’e girerken efsanevi oyun içi paketlerin sahibi olacaklar. Bu paketlerde 300 altın, altın Pegasus, hazine haritası ve efsanevi zırh parçaları olacak. Tüm bunlara ek olarak oyuncular, Zeus’un Öfkesi etkinliği ile daha çok tecrübe ve gümüş kazanacaklar.

Dao Games ekibi bütün oyunseverlerin yeni yılını kutlar. 

1388137256_nova_duyuru

The Lost Titans Hakkında

The Lost Titans herhangi bir tarayıcı kullanarak oynayabileceğiniz, mükemmel grafiklere sahip, oynadıkça heyecan kat sayısı artan bir MMO Aksiyon Oyunudur. 2013 yılında çıkış yapan ve %100 Türkçe içeriğe sahip The Lost Titans kullandığı mitolojik temalarda sizleri oyun içerisinde farklı motivasyona dahil etmeyi başarıyor.

Elite Forces Hakkında

Avrupa ve Amerika’dan önce ilk olarak Türk FPS oyuncularıyla buluşan Elite Forces, sahip olduğu eşsiz Oyun Modları ve Silah Modifikasyon sistemi ile yepyeni bir FPS deneyimi vadediyor. Bilimkurgu ve klasik FPS öğelerini mükemmel grafiklerle harmanlayıp %100 Türkçe dil desteği ile sunmayı başaran Elite Forces, FPS dünyasının fenomeni olmaya aday.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook