Yeni Sovyet Orta Sınıf Tankları World of Tanks’e Geliyor

Yeni Sovyet, Alman ve Çin tankları, 8.8 güncellemesi ile savaşa katılıyor

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, MMO aksiyon oyunu World of Tanks için yayınlanacak olan 8.8 güncellemesinin ilk detaylarını açıkladı.

World of Tanks yapımcısı Mike Zhivets, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “8.8 güncellemesi, göz kamaştırıcı yeni Sovyet ve Alman araçları getirecek. Yeni eklenen orta ve ağır sınıf araçlarla birlikte WoT, oyunculara ekstra çeşitlilik sunarken; dengelenmiş Alman araç serisi de daha derli toplu bir oyun deneyimi sağlayacak.”

Yeni güncellemeyle birlikte, Seviye 6’dan başlamak üzere yeni Sovyet orta sınıf tankları oyuna dâhil olacak. Bu yeni seride, A-43 (Seviye 6), A-44 (Seviye 7), Object 416 (Seviye 8) ve Sovyet orta sınıf seçeneğinin en üstüne yerleşecek olan Object 140 bulunuyor.

Alman teknoloji ağacına yenilik bekleyenler de, iki yeni araçla tanışacak: Seviye 4 DW ağır savaş aracı ve Seviye 6 VK3002 (M) orta sınıf tank. VK3001H ağır tank, Seviye 5’e taşınacak ve yeniden dengelenecek; VK3601 ise ağır tanka çevrilecek ve savaş özellikleri de buna göre değiştirilecek.

8.8 güncellemesi, iki yeni Çin premium araca da sahne olacak: Seviye 8 orta sınıf tank T-34-3 ve Seviye 8 ağır tank 112. Son olarak güncellemeyle birlikte yeni ve kasvetli bir savaş meydanı olan Tundra da haritaların arasına ekleniyor.

Ekran Görüntüleri: http://213.184.232.58/press/WoT/Update_8_8/WoT_Assets_Update_8_8_Announcement_Eng.zip

World of Tanks Hakkında

World of Tanks, zırhlı tanklarla savaşı konu alan dünyanın ilk takım tabanlı DVO’sudur. Dünya çapındaki savaşlarda İkinci Dünya Savaşı tanklarının epik çarpışmalarında kendinizi test edin. Bu savaşlarda Amerika, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, İngiltere ve Çin’den, tarihi gerçeklere uygun olarak hazırlanmış 300 zırhlı aracı kullanabilirsiniz.

World of Tanks’e katılın: https://worldoftanks.eu/play/tr/


Yorum Yazın

Connect with Facebook