Playstore Heyecan Verici İndirim Kampanyalarına Devam Ediyor

playstore-logo

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, popüler oyunlarda büyük indirimler sunmaya devam ediyor. Oyunseverler Playstore’un yeni kampanyası kapsamında, Sega oyunlarını % 80’e varan indirimlerle alabilecekler.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da yeni kampanyalar başlıyor. Playstore’da bu kez popüler Sega oyunları %80’e varan indirimlerle sunuluyor. 26 Ağustos’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında oyun dünyasında büyük ilgi gören oyunlar yer alıyor.

Playstore’un yeni kampanyasında toplam 6 oyun oyunseverlerle buluşacak. Gizemli derinliklerde geçen “The Cave”; farklı yarış oyunu “Sonic and Sega All-Stars Racing”; türünün en çok beğenilen oyunlarından “Company of Heroes”; sinemada olduğu gibi oyun dünyasında da ses getiren “Aliens Vs Predator”; devasa ölçekli bir strateji oyunu olan “Rome: Total War Collection” ve başarılı Tenis oyunu Virtua Tennis kaçırılmayacak indirim oranlarıyla Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

İndirimli oyunlarla ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

http://www.playstore.com/#!/kampanya/sega-kampanyasi_2

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.


Yorum Yazın

Connect with Facebook